Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Komolyan ennyire nem normálisa...

Komolyan ennyire nem normálisak az emberek?

Figyelt kérdés

Mostanság minden második kérdés valahogy így hangzik:

"170 centi vagyok, 50,03 kiló, szerintetek hogyan adjam le a feleslegem?"

vagy

"Megettem másfél kocka tejcsokit,hogyan tudná helyrehozni a bűnömet? Fussak három kilométerrel többet,vagy csináljak ezer felüléssel többet?"

Annyira nevetséges,mégis hogy gondolják ezt az emberek? Elvette az eszüket a fogyókúra? Szánalmas olvasni itt pár ember idióta kérdéseit,a kommentekről meg aztán ne is beszéljünk,főleg azoktól kapok sokkot,amikor valaki megkérdezi,hogy egy kiskanál joghurtban mennyi kalória van,vagy leírja egy napi étrendjét,ami két szelet sovány sajtból és egy pohár szigorúan zsírmentes joghurtból áll.Hogy lehet így élni?Hogy lehetséges úgy tölteni a mindennapjaitokat,hogy kiméregetitek,hogy 15 deka csirkemellet esztek másfél szál sárgarépával? Egyszerűen nevetséges,érdekelne,ilyenkor mi játszódik le egyesek agyával.Szerintem a fogyókúra nem az önsanyargatással egyenlő, egy barátnőm úgy fogyott le 12 kilót,hogy mindent megevett,ami jólesett neki (tény,hogy a gyorséttermi kajáról és a chipsekről,műanyag édességekről leállt,de azt gondolom,hogy ezt egy "normál súlyú" ember is megteszi,ha egészségtudatosan él), és nekiállt heti négyszer mozogni. A legnagyobb vicc az,hogy van,akinek annyira elveszi az eszét ez a sok badarság,amit bebeszél magának,hogy képtelen racionálisan gondolkodni.

Vélemények?


2011. ápr. 21. 12:14
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Én 10 kilót fogytam betegség miatt, és engem is piszkálnak,hogy hízzak, de (legalábbis én ezt próbálom hinni), nem rosszindulatból mondják. Csak a szeretteinktől szerintem komolyabban vesszük,nyilván ha egy idegen közölné,hogy "csont és bőr vagy" azt felelném,hogy "kössz, van tükrünk otthon,tudom". De való igaz,ez is rátesz egy lapáttal,persze,csak ettől még nem hiszem,hogy bárkinek sanyargatnia kéne magát. Nekem az a tiszteletteljes véleményem,hogy mindenki kap egy testet, ebből kell a legtöbbet kihoznod,vigyázni rá, szeretni. Nem feltétlenül kell ettől felfalni a hűtőt, vagy mondjuk fogyisok esetében megvonni magadtól mindent,amire szükséged van. De szerintem nem lehet véletlen,hogy gyakran mondogatják:amire a test vágyik,azt meg kell adni neki. Persze nem mértéktelenül,az se jó,de az,hogy valaki fogyókúra alatt "elcsábul" egy pudingra vagy akármi,még nem vétség. De ezeknek magyarázhatod, szerintem a testükkel együtt az agyuk is fogy.
2011. ápr. 21. 12:55
 12/29 anonim ***** válasza:

Hát te tiszta hülye vagy! Az utolsó kommented elég nagy baromság -.-'

Ha beteg voltál persze hogy aggódnak érted, ez teljesen normális. De ha pl. a rokonságnak nincs jobb dolga, mint állandóan piszkálni, akár a kinézeted miatt, az már cseppet sem jóindulatú!

2011. ápr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Húh,hát hogy kettőnk közül melyikünk a hülye,arról vitatkozhatunk,de látom nem olvastad végig amit írtam. Semmi gondom azzal, hogyha a családom azt mondja, hízzak. De gondolom nem sikerült értelmezni a kommentemet.
2011. ápr. 21. 13:07
 14/29 anonim ***** válasza:

Mert neked KELL hízni, mert betegség miatt túl sokat fogytál! Ebből tényleg lehet bajod! Ők JÓT akarnak neked, érted? Ezzel nincs is gond.

Az a gond, ha megbántasz vkit, teljesen feleslegesen. Aki nem folyik le a székről, az nem kövér.

2011. ápr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Persze,én ezt értem... nem is erről volt szó! Meg nem arról,hogy nekem pl hízni kell.

Azt is megértem,hogy ha valakit ok nélkül piszkálnak, nem esik jól, de ez ok arra,hogy valaki sanyargassa magát? Itt kell keresni az okát annak,hogy pl. itt a gyakorikérdéseken, vagy ezer másik fórumon az ember másról sem olvas,csak a nagy versenyről,hogy ki mennyit tekert szobabringán és ki mennyire büszke,amiért sikerült a napi kalóriabevitelt leszorítania 450 alá? Nem igazán gondolom ezt... mert az ember magában kell,hogy eldöntse,elégedett-e, legalábbis én így próbálom látni ezt. Van olyan barátom,aki 95 kiló,de elfogadja,élvezi,és esze ágában sincs lefogyni. Van viszont olyan,aki alig 55, a magasságához tökéletes az alakja,de nem elégedett,mert szerinte "kövér". Ezzel van a baj, azzal,hogy az emberek nem látják jól magukat,de ez nem minden esetben függ attól,hogy mit hall egy kívülállótól.

2011. ápr. 21. 13:22
 16/29 anonim ***** válasza:
26%

Te sem érdemelsz többet a szánalmamnál, hiába vagy hülye.

Ennyi huszonéves nyugdíjast...

2011. ápr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, gondolom neked is sikerült átolvasni mindenki hozzászólását,látszik,hogy mennyire vagy intelligens. Semennyire.

Bizonyára te is egyike vagy az értelmetlen önsanyargatóknak,ezért nem sikerült értelmes kommentet összehoznod,amiben a feltett kérdésre válaszolsz,de köszönjük,hogy megörvendeztettél bennünket a csupa értelem-hozzászólásoddal!


Egyébként pedig szerintem én azért többet érdemlek a szánalomnál,ugyanis nem kínzom magam feleslegesen,hogy leadjak 0.3 dekát!^^

2011. ápr. 21. 13:57
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Reszben egyet kell ertsek veled, mert neha tenyleg tul szigoruak magukhoz az emberek. De ha jobban megfigyeled, ket tipusa van az ilyen "mennyit kell fogynom/kover vagyok(keplent)" kerdeseknek. Az egyik tipus tudja magarol, hogy igazabol nem kover, de megerositest szeretne idegen emberektol, mert attol tart, hogy a szerettei/baratai tul elfogultak a kinezetet illetoen. A masik tipus pedig sajnos tenyleg nem tudja, hogy le kene allni, mielott meg tul keso. En meg tudom erteni oket valamilyen szinten, mert nem azt latjak a tukorben, amit te latnal rajta. Tortenetesen, hogy mar a bordai is kiallnak. Nagyon hamar el lehet vesziteni a kontrollt onmagunk es az etkezesunk felett.
2011. ápr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Egyetértek Veled és teljesen igazad van.Sajnos vannak,akiknek a testük a legnagyobb ellenségük...
2011. ápr. 21. 15:42
 20/29 anonim ***** válasza:

Ez már nekem is megfordult párszor a fejemben ezt a kategóriát olvasva. A kérdéseket nézve az ide írok nagy része teljesen normál súlyú, de annak is az alja és fogyni szeretne! Ráadásul a többségük tinilány, és tényleg borzalmas az étrendjük. Nem képesek megérteni, hogy ilyen idősen sportolni kéne és esetleg kevesebb édességet, chipset, gyorskaját enni, nem pedig fogyókúrázni meg kalóriákat számolgatni. Aztán jön a nagy meglepetés, hogy miért ilyen kicsi a mellem, miért nem tudok koncentrálni, miért vannak falásrohamaim. Na vajon miért?

A másik, amin megdöbbenek, az itt a "súlytartás". Elolvasom a napi étrendjét, nézem hogy ez biztos valami kemény diéta, mert annyira keveset eszik, és kiderül hogy így akar súlyt tartani. És nem azzal van a gond, hogy tartani szeretné az egészséges életmódot egész életében, hanem hogy számolgatja a kalóriákat, tényleg nagyon keveset eszik, és sanyargatja magát.

Ja és a bűntudat kérdések a legjobbak. Istenem, néha mindenkivel előfordul, hogy megeszik egy tábla csokit, és nem hízik el annyitól.

2011. ápr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!