Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Komolyan ennyire nem normálisa...

Komolyan ennyire nem normálisak az emberek?

Figyelt kérdés

Mostanság minden második kérdés valahogy így hangzik:

"170 centi vagyok, 50,03 kiló, szerintetek hogyan adjam le a feleslegem?"

vagy

"Megettem másfél kocka tejcsokit,hogyan tudná helyrehozni a bűnömet? Fussak három kilométerrel többet,vagy csináljak ezer felüléssel többet?"

Annyira nevetséges,mégis hogy gondolják ezt az emberek? Elvette az eszüket a fogyókúra? Szánalmas olvasni itt pár ember idióta kérdéseit,a kommentekről meg aztán ne is beszéljünk,főleg azoktól kapok sokkot,amikor valaki megkérdezi,hogy egy kiskanál joghurtban mennyi kalória van,vagy leírja egy napi étrendjét,ami két szelet sovány sajtból és egy pohár szigorúan zsírmentes joghurtból áll.Hogy lehet így élni?Hogy lehetséges úgy tölteni a mindennapjaitokat,hogy kiméregetitek,hogy 15 deka csirkemellet esztek másfél szál sárgarépával? Egyszerűen nevetséges,érdekelne,ilyenkor mi játszódik le egyesek agyával.Szerintem a fogyókúra nem az önsanyargatással egyenlő, egy barátnőm úgy fogyott le 12 kilót,hogy mindent megevett,ami jólesett neki (tény,hogy a gyorséttermi kajáról és a chipsekről,műanyag édességekről leállt,de azt gondolom,hogy ezt egy "normál súlyú" ember is megteszi,ha egészségtudatosan él), és nekiállt heti négyszer mozogni. A legnagyobb vicc az,hogy van,akinek annyira elveszi az eszét ez a sok badarság,amit bebeszél magának,hogy képtelen racionálisan gondolkodni.

Vélemények?


2011. ápr. 21. 12:14
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
De miért zavar? Nincs jobb dolgod, mint ezen bosszankodni? Hiába érzed úgy, hogy nincs gond a testeddel, a fejeddel viszont igen...
2011. ápr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,neked nincs jobb dolgod,mint azon lovagolni,hogy ez engem miért zavar? téged miért zavar,hogy engem zavar? miért nem arra a válaszolsz,amire mindenki más? köszönöm kedvességed,a fejemmel minden rendjén van,egyszerűen csak érdekelt az emberek véleménye ezzel kapcsolatban. gondolom neked is voltak/vannak/lesznek már itt kérdéseid.
2011. ápr. 21. 20:22
 23/29 anonim ***** válasza:

Ha az emberek véleménye érdekel, miért lököd a saját hülyeségeidet?

Inkább sajnálnád szegény embereket, mint a hátuk mögött gúnyolódnál! Nem gondolod, hogy elég bajuk van enélkül is?

2011. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Ne haragudj,de azt,aki hülye,én nem tudom sajnálni! Félreértettél engem úgy látom! Akinek le kell fogynia, és tényleg megtesz mindent egy normális úton-módon,hogy el is érje a célját,azt nemhogy sajnálom,de tisztelem! Azt,akinek mentálisan van baja,pl.anorexiás vagy rosszabb, azt sajnálom,és bár ne lennének a mai lányok agyában ilyesféle gondolatok!

Viszont azt,aki barom, alig 50 kiló,de felteszi ide a képét,hogy mutogassa,hogy kövér-e,és így vár véleményeket,mikor tudja,hogy nem kövér, vagy azt,aki tudatosan kínozza magát azzal,hogy megeszik egy fél tábla csokit és utána hetekig semmit,nehogy két kiló felkússzon,vagy esetleg hónapokig abonetten él és fel van háborodva,hogy hiánybetegségei vannak, vagy mondjuk azon agyal,hogy mennyi kalória van másfél szem almában,azt én bizony sajnálom. Mert ezeknek az embereknek nincs jobb dolguk ennél! Érdekes,hogy azok,akiknek sikerült normális módszerekkel lefogyni, osztják a véleményem,de te nem. Ahelyett,hogy azon lovagolsz,hogy miért kérdeztem ezt meg, igazán lehetne neked is jobb dolgod,mit pörögsz ezen,semmi értelme! Csak egy kérdés volt,érdekes,hogy mások meg tudták válaszolni,csak te nem. De mindegy is,bizonyára jó okod van ezen agyalni,de ez már a te egyéni szociális problémád.

2011. ápr. 21. 21:16
 25/29 anonim ***** válasza:
Mint ahogy neked is...
2011. ápr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
:D szórakoztató,köszi.
2011. ápr. 22. 10:54
 27/29 anonim ***** válasza:
Nekem a személyes vesszôparipám a gyümölcs. Amikor valaki leírja, hogy eddig mindent válogatás nélkül felfalt, van is 20-25 kilónyi feleslege, de mostantól inkább majd zöldség-gyümölcs-csirke-hal lesz az étkezései nagy százalékában, erre rohan a sok okos "jaj-nehogy-gyümölcsöt-egyél-az-hízlal" ja, mert eddig ugyan pizzát és sültkrumplit tolt be ebédre, amit most lecserélne gyümölcssalira, ami maximum feleannyi kalória, meg egészségesebb is, de a sok anorex liba jön a jótanáccsal: egyél inkább maximum két karika sárgarépát ebédre, de aztán már nehogy vacsorázz..!
2011. máj. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Utolsó,nagyon egyetértek Veled!

Ezért írtam le többször,nekem minden tiszteletem a kitartó fogyózóké,akik lelkileg is majd' belerokkannak ebbe,de mégis csinálják,mégis nyomják,odafigyelnek magukra,mégsem sanyargatják magukat...övék a maximális tiszteletem. De azok,akik fél túrós palacsinta után öngyilkosok akarnak lenni,és idiótaságokat kérdeznek itt,lehúzhatják a nagy tudásukat a wcn. Ráadásul egymást biztatják,az a legviccesebb!

2011. máj. 15. 20:43
 29/29 anonim ***** válasza:
jah
2011. máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!