Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyaszt az infraszauna?...

Fogyaszt az infraszauna? Mennyit lehet tőle fogyni?

Figyelt kérdés
2008. febr. 12. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Fogyaszt. Jó hatása van a méregtelenítésre is. Hogy kilóban mennyit fogysz, azt nem tudom, de csak jót hallottam róla.
2008. febr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jó az infraszauna, én is szeretem, de szerintem csak fogyás miatt ne járj. Bár, ha elkezdesz járni, jó hatással lesz sok egyéb dologra. Én csak infraszaunától még nem fogytam, csak kombináltan. Egyszer infra + masszázs 8 kilót szedett le rólam.
2008. febr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
olyan 800kaloriát éget el, ha kiloban fogysz leginkább víz távozik, bár én is szeretem azt hinni, hogy fogyaszt, ha aznap lénapot tartasz tuti lemegy 1-2kg, és szép lapos leszel
2008. febr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Amikor először elmentem infra szaunázni 1 órára 1 kilótól szabadultam meg. A legközelebbi két alkalommal is lement 1-1 kiló. Ez valószínűleg a bennem lévő víz és salakanyag volt (nagyon sósan étkezem). Később már csak dekák ugrottak le. De nagyon jót tett a bőrömnek és a közérzetemnek is.
2010. márc. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Hogyha a folyadék távozik szaunázás közben, akkor egy pohár vízzel vissza ugranak a leadott dekák, nem ? nekem legalábbis igy tünik logikusnak :D
2010. máj. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!