Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a módszerrel eredményes...

Ezzel a módszerrel eredményes lehetek? Ti mit javítanátok benne?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok 166 cm 76 kg. Műtöttek, pihennem kellett sokáig, ezért jött fel a plusz kiló...65 kilósan elégedett voltam magammal!!!

Mostmár újra tudok mozogni, igaz nem úgy megy, mint előtte, kicsit elszoktam tőle, ami érthető! Futásra gondoltam, de még 5 percnél nem igazán bírom tovább. Úgy gondoltam hogy 5 perceket futok, aztán majd belejövök és folyamatosan emelek az adagon! Emellett 1200 kalóriánál többet nem eszem egy nap (az is tejtermékek, zöldségek, felvágottak, ha kenyér akkor félbarna vagy barna és abból is csak minimális). Nem 2 hónap alatt akarom leadni, mert azt akarom, hogy ne nyúljon meg a bőröm, valamint hogy tartós legyen az eredmény!

A cél -10, ha minden jól megy ezután még -5 kg, tehát összesen -15! Lehetséges így?


2011. ápr. 23. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne fuss hanem inkább bicajozz, akár szabadban akár szobabicajon, de minimum fél órát majdnem minden nap. A futás nem biztos hogy jót tenne a térdednek.
2011. ápr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, viszont a bökkenő az, hogy (részletezni nem szeretném) a műtétem után mondták az orvosok, hogy ha lehet kerüljem a biciklit mert visszatérhet a baj... nem kerültem visszajött, fél év múlva még egy műtétem volt!!! Szóval sajna az kilőve... de egyébként nincs baj a térdemmel!!!
2011. ápr. 23. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!