Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? (Képet...

Hogyan fogyjak le? (Képet linkeltem)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


segítséget kérek, hogyan tudnék lefogyni... a felső testem nem nagyon látszik a képeken, de a felső testem vékony, azzal nincs semmi bajom... a problémás területem látható, hogy a combom!

Kérlek írjatok tanácsot... szeretnék minnél többet kihozni magamból júniusig... nem gondolom, hogy nagyon sokat kellene fogyni, de kellene.... strandszezonig szeretnék szépen kinézni! Köszi a segítséget


2011. ápr. 25. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
TESSÉK: [link]
2011. ápr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs a comboddal. Nem tudom, te mit látsz rajta :/

De ha annyira zavar, akkor kezdj el futni vagy bicajozni napi kb 45 percet

2011. ápr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valóban a futás formál a legjobban. Nekem is ez a problémás terület.
2011. ápr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ezelőtt végigcsináltam egy fogyókúrát és lefogytam 15 kg-ot. A felső testem nagyon szépen lefogyott, de az alsó testem kicsit nagy maradt. Kicsit olyan mintha, lógna a bőröm, de azért zsír is van rajta :S


[link]


sztem eléggé látszik a combom, és a popsim!

2011. ápr. 25. 12:39
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

sima fogyókúra mozgás nélkül nem tesz csodákat.:)

én azt ajánlom, próbáld ki a Pilatest!

kapható dvd-n is, engem 2 hónap alatt úgy formába szedett, hogy bármit felvehettem! van olyan dvd, amin külön részekre van bontva,hogy épp hasra, fenékre, combra stb. akarsz-e edzeni.

jó tornázást!:)

2011. ápr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Ne! Gyönyörű nőies alkatod van! Miért akarod elrontani?? :'( Ha löttyedtnek érzed magat fuss, de ne diétázz kérlek.
2011. ápr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Gizike, belinkelhetsz még 1000 ruhában pózolós képet, sz@rt se fogunk megtudni az alakodról. A nagyanyám is egészen másképpen fest ruhában, és anélkül! Sportolj jó sokat, és megoldódik a problémád! Ennél nagyobb csodát, és jobb tanácsot senkitől ne várj!!!
2011. ápr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
és meikkel fogytad le azt a 15-öt???
2011. ápr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
semmit ne fogyj...viszont ideje elkezdeni sportolni!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. ápr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

leírnád nekem e-mailbe vagy itt hogy hoygan fogytál 15 kg-t?

amőgy ha meg még akarsz fogyni csináld tovább azt amivel fogytál illetve sportolj.. torna bicikli futás úszás ugrókötél..

2011. ápr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!