Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? (Képet...

Hogyan fogyjak le? (Képet linkeltem)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


segítséget kérek, hogyan tudnék lefogyni... a felső testem nem nagyon látszik a képeken, de a felső testem vékony, azzal nincs semmi bajom... a problémás területem látható, hogy a combom!

Kérlek írjatok tanácsot... szeretnék minnél többet kihozni magamból júniusig... nem gondolom, hogy nagyon sokat kellene fogyni, de kellene.... strandszezonig szeretnék szépen kinézni! Köszi a segítséget


2011. ápr. 25. 12:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

én az ún. weight watchers fogyókúrát csináltam. [link] ezen az oldalon bal oldalt van egy kiskönyv, amit le tudsz tölteni, abban minden benne van. emellett nagyon sokat bicóztam eleinte (nyáron a nagy melegbe)

de vhogy megálltam ezzel a fogyókárval... most inkább a mozgásra szeretnék koncentrálni...

egyébként összesen 20 kg-ot fogytam, de 5-öt visszaszedte idő közben, de nem látszik meg. fél év alatt tudtam lefogyni és ez volt 1,5 évvel ezelőtt, ezalatt az idő alatt már nem volt kedvem se mégegyszer elkezdeni, meg erőm sem... próbálkoztam, de mindig vhogy nem indult be a fogyásom :S

2011. ápr. 25. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!