Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogyhatok május végéig...

Lefogyhatok május végéig olyan 52 kg-ra, ha ezt a két fogyókúrát megcsinálom egymás után?

Figyelt kérdés

ezen a héten ezt: [link]


ésmájus elején pedig ezt május végéig:

[link]


minden nap vagy minden második nap tornázom biciklizem és futok (vagy-vagy)


tudom h nemjó mindenféle idiótadiétát követni de az alap-fogyókúrás tanácsokat betartani nem tudom úgy hogy nincs megadva mit egyek stb. mert akkor csak az van hogy egyfolytába eszem.


2011. ápr. 25. 13:13
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
most 63 kg vagyok, oylan 53 kg-ra akarok lefogyni
2011. ápr. 25. 13:14
 2/16 anonim ***** válasza:

Hát igen, a csodadiéták. Divatos, jól csengő név, lehetőleg legyen köze valami földrajzi helyhez, vagy az ezoterikához, amibe belesűrítenek olyan étkezéseket, amitől elkezdem keresni a böllérkést.


"Minél többet eszel, annál többet fogysz"? Mivaaan? Most őszintén ez mi? Mert hogy nem diéta az tuti. Kabaré komolyan. Ezeket a diétákat rohadt gyorsan el kéne felejteni, és minden diétát amit a női magazinokban olvasol. Az ilyen diétáknak annyi a tudományos alapja kb., mint a Cosmopolitan horoszkópoknak, mert nem attól lesz egy diéta hasznos, hogy jól csengő neve van...

2011. ápr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
egyáltalán elolvastad a diétákat? -.-"
2011. ápr. 25. 13:30
 4/16 anonim ***** válasza:

Kérdező én elolvastam.

Az első egy degenerált elmebetegség, nulla hozzáértés, csupa ökörség, hazug állítások tömkelege.

A második is ultrafos, de legalább van benne némi tápanyag.


Olyan nincs, hogy NEM TUDOD betartani, olyan van, hogy NEM AKAROD.

Ennyi, és innentől kezdve nyugodtan jojózz a súlyoddal egy életen át.

Meg kell tanulni helyesen táplálkozni, tudni, hogy miből, mikor, mit és miért, aztán meg be kell tartani.


Ez van, más nincs.

2011. ápr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hát hogy ezek a fohyokúrák hülyeségek, egyet kell értenem, amugy már én is olvastam ezt a cikket, az a baj, hogyha ez sikerülne is, akkor is vissza híznád, a rendes kajálás (1200-1600 kcal) és sok sport az talán segít, de akkkor is csak kb. 6 kg megy le, nekem is május végéig kell lefogynom, ugyhogy most én is probálok fogyni, sok sikert :D
2011. ápr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

összeállítottam egy étrendet, ez így akkor jó?

[link]

2011. ápr. 25. 15:04
 7/16 anonim ***** válasza:

elözö vagyok

reggelire mindenképpen egyél többet meg rendesen mert az határozza meg az egész napi fogyasztásodat, a többi meg szerintem jó, 6 utáni evést meg kerüld, sokkan hülyeségnek találják, de nem az

az hogy salátát eszel az nagyon jó, és ha például joghurtot eszel akkor probálj olyanokat venni amik pl.: 0,1% zsír tartalmu

2011. ápr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

KÉRDEZŐ VÁLASZOLTAM AZ ELMEROGGYANT ÉTRENDEDRE, AHOL FELTETTED KÉRDÉSKÉNT!

Még mindig ott tartunk, hogy nem értesz az egészhez, és meg kéne tanulni táplálkozni.

2011. ápr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

15.12 tudod mi hozzá nem értők, akik ezzel foglalkoznak, nagyon is jól mondjuk, hogy az este 6 után NEM evés ökörség!!! Éjszaka sem koplalhat a szervezet, baromi fontos az utolsó étkezésre lassú felszívódású fehérjét enni! A 0,1-es joghurthoz meg gratulálok! Ennyi erővel egyél gumicukrot éjjel-nappal, abban 0% a zsírtartalom!

Parasztvakítás a joghurtokon a 0,1% zsír felirat, ugyanis soha nem a zsír volt velük a gond, hanem a tejcukor, az meg szénhidrát!!!!

De a laikusok azt hiszik, hogy a zsír a lényeg... pedig a szénhidrátokra kell odafigyelni inkább.

2011. ápr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ma 15.18

a 6 utáni evés nem jó, saját tapasztalat is és a barátom is ilyennel foglalkozik, a 0.1%-os joghurt igenis jobb mint pl.: a 3.8%-os, és a kérdezö azt kérdezte hogy hogy tudd minél hamarabb legogyni, én csak segíteni akartam, a sport az a leglényegesebb azt persze én is tudom, de azért ha bezabálsz 2000 kalórát ugy nem lehet fogyni ilyen kevés idö alatt sokat

2011. ápr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!