Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon keveset eszek alapból...

Nagyon keveset eszek alapból mégis van rajtam jópár kiló, tornázom is hogyan tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 09:49
 1/3 kisnita ***** válasza:

Miket eszel? Az egy dolog, hogy keveset eszel, de ha hizlaló, zsíros, szénhidrát dús kajákat eszel akkor nem fogsz fogyni.

Koplalással nem lehet fogyni, és hosszútávon teljesen tönkre teszed vele a testedet, az egész szervezeted felmondhatja a szolgálatot szóval nagyon veszélyes!

Hány kg vagy és mennyi lenne az ideális súlyod? Hány cm vagy? Hány éves vagy? Mennyit mozogsz, heti hány alkalommal és milyen intenzitással? És a tornázás az nálad mit jelent? DVD-re tornázol otthon vagy eljársz terembe tornázni?

Fogyni úgy lehet, hogy ha kalória szegényen étkezel, lecsökkented a szénhidrátbevitelt, helyette sok fehérjét eszel és az a legjobb ha mellé mozogsz is. A normális az napi 40-60 perc intenzív mozgás lenne (mondjuk futás) de ez nagyban függ attól is, hogy mennyire vagy kövér mert ha túl sok a felesleged nem ajánlatos futni, mert tönkre vágja az ízületeket.

Ajánlom figyelmedbe az Update módszert, nekem nagyon bevált. Összesen 35 kg-tól szabadultam meg, sajnos nem tornázok mert egy lusta dög vagyok, de nem mondanám, hogy unalmas életet élek, naponta fél-egy óra séta minimum meg van, de ezen kívül semmi.

2011. ápr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

kb 60 kiló vagyok 156 cm magas.inkább a hasamon van fölös kiló.reggelire kb fél szelet kenyér hozzá két szelet felvágott de van hogy csak egy joghurt ebéd többnyire leves vagy főzelék.vacsira tükörtojás felvágottal kb egy szelet kenyér de sokszor gyümölcs.tudom nem tul változatos :-(

rékára tornázom kétnaponta kb 20 percet,és szobabiciklizem.sajnos énsem vagyok egy nagy tornaművész,de mellette van két gyermekem aki mellett szaladok egész nap.

2011. ápr. 26. 10:46
 3/3 anonim ***** válasza:
2 gyerek mellett nagyon nehez egeszsegesen es foleg rendszeresen enni. eloszor is a napi 3 etkezes az keves. csak arra jo hogy a tested raktarozzon mivel ket etkezes kozt koplalasra fogod. a metabolizmusod le van gyengulve es amig ezt nem gyorsitod addig hiaba a torna mert nem lesz valtozas. egyel 5szor egy nap. etkezesek kozt teljen el minimum 3 ora maximum 4 es fel (4es fel ora nem eves utan a szervezet koplalasi riadot ad ki). ket etkezes kozt ne egyel semmit( meg a maradek almaskekszet sem a gyerekek utan) delelott egyel szenhidratot es gyumolcsot delutan es este pedig koncentralj arra hogy inkabb feherje es rost keruljon a tanyerodra (salata es hus, sovany turo kikavarva edesen vagy sosan ahogy kivanod) keruld a cukrot es a lisztet...ennyi!!! Olyan baromira egyszerunek tunik es megis oruletesen nehez. az alapszabaly az hogy olyasmit egyel jol behatarolt idoben ami megterem a termeszetben...nincs csokifa meg ropinoveny ezert olyat nem eszunk...paraszti esszel kell gondolkozni es betertani azt hogy nem nassolunk ket etkezes kozt.
2011. ápr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!