Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy eredményese...

Mit tehetnék, hogy eredményesen le tudjak fogyni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves vagyok, 163 cm és 59 kg. Hatásosan leszeretnék fogyni..de ez elég komplikált az én esetemben, mert nem tudok sokat mozogni térd és bokaproblémáim miatt, a járás is sokszor problémát okoz. A másik meg, hogy tavaly télen anorexiás lettem, lefogytam 50 kiló alá, majd mikor kigyógyultam híztam sokat. Azóta próbálok megint lefogyni de nem megy. Segítsetek légyszi h "egészséges" tempóban fogyjak, hogy ne legyenek megint anorexiás gondjaim. A válaszokat előre is köszönöm, és bocsi a hosszú kérdésért!
2009. dec. 19. 20:33
 1/4 A kérdező kommentje:
És lány, azt kihagytam:D bár szerintem rá lehet jönni
2009. dec. 19. 20:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem először a lelki okát keresd a problémáidnak,külső segítséggel. :-)
2009. dec. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem akarsz benne lenni a fogyis topikunkaba? ,ha igen küldöm a linket:)
2009. dec. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szívesen benne lennék, köszönöm szépen:D és ha valaki volt már hasonló helyzetben, hogy mozgás nélkül kellett lefogynia, várom a válaszát. Többieknek köszönöm szépen, és várom a linket:)
2009. dec. 20. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!