Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Zero Cola átverés?

A Zero Cola átverés?

Figyelt kérdés

Mert az van ráírva, hogy 0.2 kcal/100 ml, 0,01 g fehérje, 0 g zsír, 0 g szénhidrát. De a karamell akkor micsoda? És ha csak 0,01 g fehérje van benne, akkor mi adja a kalóriája többi részét? Ráadásul még a cukornál is cukorízűbb.

Nem mintha nagyon számítana, csak érdekel.


2011. ápr. 30. 09:27
1 2
 1/18 anonim válasza:
0%

Igen!attol hogy light az csak ra van irva nem kell hogy igaz legyen ha sukros szarral akarod mergezni magad akkor az originalt vedd ugyananyi a cukor csak mas az edesito benne es mashogy van fel tuntetve vagy egyaltalan nincs a multi cegek nagyon rafkosak

ui.inkabb igyal csapi vagy asvanyvizet ha edeset akarsz akkor meg gyumolcs levet de a jobb minosegut az lenne a legjobb ha frissen facsartat innal

2011. ápr. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A gagyi kóla, (pl Lidl Siti, Tesco...) abban tényleg nincs cukor xD
2011. ápr. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"ugyananyi a cukor csak mas az edesito benne es mashogy van fel tuntetve vagy egyaltalan nincs a multi cegek nagyon rafkosak"

hát, nem tudom, szerintem a cukorbetegeknek készítik ezeket a termékeket elsősorban (másodsorban meg ugye, aki figyel a kalóriabevitelre) éa ha pl egy cukorbeteg issza azt a kólát, amit cukormentesnek csomagoltak és rosszul lesz tőle netán meghal, az a gyártó cég hibája és sztem ilyeneket nem vállalna be egy ilyen multi cég, mint a Coca Cola...

2011. ápr. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
59%
Első: a light cola és a zero cola nem ugyan az. A light azt jelenti, hogy KEVESEBB cukor van benne, a zero-ban meg tényleg nincs. A sima colában cukor van, a zero-ban meg édesítőszer, ami ugye nem egyenlő a cukorral.
2011. ápr. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%

Előzőnek:

A Light-ban sincs cukor EGYÁLTALÁN!

2011. ápr. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
10:17-nek igaza van, a lihgt-ban nincs cukor!!!
2011. ápr. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
de a karamell nem cukor tán?
2011. ápr. 30. 10:31
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
dede nagyon is átverés! ráadásul sehogysem egészséges, meggátolja a fogyást is... minden fogyózó azt issza, mert hogy az diétás kóla, stb. aztán néznek hogy miért nem fogynak le.
2011. ápr. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is az tűnt fel, hogy szinte mindig kövérek isszák.:D
2011. ápr. 30. 10:40
 10/18 anonim ***** válasza:
A karamell csak színezék benne.
2011. ápr. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!