Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez nem csak egy átverés?

Ez nem csak egy átverés?

Figyelt kérdés

szeretném megtudni hogy ez átverés-e mert egyszer már a hekkerek 20000 ft-ot elvettek tőlem...:S

[link]

és ha nem átverés akkor milyen tapasztalatok vannak? jó? fogjak bele?


2009. dec. 24. 12:21
 1/8 anonim válasza:
Átverésnek annyiban nem tűnik, hogy valszeg nem leszel "hekkerek" áldozata, mivel elvileg ott van, milyen cég csinálja, amiből vissza lehet keresni őket. Ha megnézel egy igazi átverős honlapot, ott ugyan semmit nem tudsz meg az üzemeltetőkről.
2009. dec. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2009. dec. 24. 12:43
 3/8 anonim válasza:

egy email cimböl nevedböl és keresztnevedböl szerintem nemtudnak pénzt kicsalni töled, csak ne tárolj olyan adatokat az emailcimeden h bankkártya szám és hasonlok:D

ennek szerintem az a lényege h átküldik leirnak benne 1-2 dolgot aztán leirják,hogy mennyél el találkozz személyesen a csávoval és X ezerér csinál neked edzéstervet meg étrendet.

vagy utánna fizess X összeget ha akarsz személyreszabott terveket, átküldik, ha befizeted. na ott lehet max a lehuzás..

de nem hinném,hogy majd ö elmondja a nagy titkokat amit csak ö tud:D szerintem egy normális személyiedzö is ért ahhoz amit csinál... azzal jobban járnál.. vagy olvasgass neten sok jo tanácsot találsz ebben a témában ami müködik...

szoval alapjában abban az értelemben átverés szerintem,hogy nem tudsz meg többet erröl mint egy másik szakembertöl, csak ez jó marketing..hogy a termékét plusz értékel ruházza fel.

2009. dec. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jaaa értem köszönöm szépen a segítséget :)
2010. jan. 3. 00:16
 5/8 A kérdező kommentje:
na most ajánlom mindenkinek, mert felkészített a fogyókura, khmm, azaz tornázásra. majd meglátjátok miért nem fogyókúrát mondtam, ha elolvassátok. nagyon szépen le van vezetve minden. igaz hogy a végén fizetni kellene, de addig is rengeteg hasznos tippet kaptam, és így akár már magamtól is képes lennék véghez vinni.
2010. jan. 16. 23:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy baromság. Mire jönne a lényeg, kiírja , hogy mennyiért veheted meg a könyvet bla bla bla.
2010. jan. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
olvastam és nagyon jó
2010. jan. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Istenem micsoda baromság :))))
2010. jan. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!