Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges ez? Hol az átverés?

Lehetséges ez? Hol az átverés?

Figyelt kérdés

Múlt héten elkezdtem egy edzéstervet (futás), előtte sosem sportoltam. Elhatároztam, hogy minden hétfőn lemérem az adataimat, hogy nyomon kövessem a változást (az adatok pontossága érdekében valaki más mér és odafigyelünk arra, hogy mindig ugyanott mérjünk).


Megvolt a mai - 2. heti - mérés, és nagyon meglepett, hogy derékban és combban máris 3 centivel kevesebb vagyok, a hasamból is lement már 1 centi, de 1-1 centivel lett vékonyabb a karom és a vádlim is. A súlyom (165 centihez 61 kg), a csípőm és a mellem nem változott (ez utóbbi mondjuk nem is baj :)).


Ezek lehetnek reális adatok 1 hét után? Tudom, nem olyan nagy szám 1 centi, de én annyira meglepődtem. Vagy van erre valami magyarázat, és mégsem az, aminek látszik?


2011. júl. 25. 10:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

1. Szerintem nem futsz hanem kocogsz. Különbség.

2. Nem a sportnak köszönhető a változás hanem az étkezésnek. Valszeg kevesebbet ettél és ezért a változás.

2011. júl. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Igen, kocogok, de még nem sokat, mert fokozatos az edzésterv (első 5 km-em).


Az evésre nem figyelek oda különösebben, az édességet nem szeretem, így azt alapból sem eszek, de nem követek egy diétát sem.

2011. júl. 25. 10:48
 3/24 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de eleve rossz az ilyen terv... nem csak lábad van ezt meg kéne érteni.
2011. júl. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Teljesen értem. De nem akarok semmi drasztikusba belefogni, az étkezési szokásaim sosem voltak rosszak, nem eszem szemetet, sem édességet, és kövér sem vagyok, csak feszesíteni, erősödni szeretnék és az állóképességemre is ráférne egy kis javítás.


Ha emellett fogyok is pár kilót, hát nem fogok sírni miatta. :)

2011. júl. 25. 11:21
 5/24 anonim ***** válasza:

Elsősorban nem az étkezésedre gondoltam, bár az sem pontos... Mi számít neked drasztikusnak? Szerintem az egyáltalán nem drasztikus, hogy mindig abban az időben viszem be azt a tápanyagot amire épp a testemnek szüksége van.

Elsősorban arra akartam kilyukadni, hogy tök jó, hogy futsz, de igencsak illene mellé felsőtestre is dolgozni. Ezenfelül sohasem követnék a helyedbe előre megírt tervet! Ez a te általad használt terv közelsem biztos, hogy neked megfelelő. Mi van ha te többet tudnál futni mint ami oda le van írva? Hidd el sokkal jobban jársz bármi is legyen a célod ha magadnak válogatod össze a tervet.

2011. júl. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy ez a "feszesedés" dolog amit tök könnyen kijelent itt minden nő, pont a legnehezebb dolog.
2011. júl. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Ja, nehari, félreértettem, azt hittem a kajára érted. :)


Tudom, hogy ennél több kéne, de sajnos olyan szinten szar vagyok (még), hogy egyelőre pár perc futás is kikészít egyhuzamban. Azért választottam ezt az edzéstervet mert jók a visszajelzések róla és elvileg 6 hét alatt felkészít arra, hogy legalább fél óra kocogás simán menjen anélkül, hogy meg akarnék állni, és nekem ez pont jó cél elsőre. Onnantól már lehet építkezni tovább, akár hosszabb távokkal, akár másfajta edzéstípusokkal.


De előtte össze kell barátkoznom magával a ténnyel, hogy sportolok, mert ha egyszerre vetem bele magam valami keménybe, akkor biztos, hogy hamar feladom (ismerem magam).

2011. júl. 25. 11:32
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem haragszom, csak eléggé el vagyok kenődve még az kajám se ment le most... na mindegy, akkor sok sikert hozzá, amint tudsz emelj!
2011. júl. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Lehetséges.


Fruits,mi a baj? Még egy nutellás zsömle se menne le? :)

2011. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Most még az se... megöltem a lábujjam tegnap, esik az eső, meg nem tudom mi van, olyan BLŐŐŐ hangulatom van. Még pokémonozni sincs kedvem...
2011. júl. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!