Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egészséges fogok étkezni...

Ha egészséges fogok étkezni (bőv. Lent) és mellé ennyit sportolok, akkor sikerülni fog?

Figyelt kérdés

Az egészséges étkezést úgy gondoltam,hogy napi 5x-6x ennék. Több gyümölcsöt,zöldséget. Napi 2-2,5 l víz. Ha néha becsúszik egy-egy szelet süti,abból sem csinálnék nagy gondot(pl.hetente egyszer). Csak keveset szeretnék fogyni,kb. 3-4 kilót,inkább formálódni szeretnék. Kicsit narancsbőrös a combom,azt szeretném eltűntetni.


Sportot meg úgy képzeltem el,hogy heti 2x 1,5 óra tenisz, 1x futás(30-40 perc), 1x biciklizés szabadban(50-60 km), 1x konditerem(erősítő gyakorlatok) és 1x 1 óra floorball.


2011. ápr. 30. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Hát sajnos arra semmi garancia sincs,hogy ezektől majd elmúlik a narancsbőr.
2011. ápr. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp jót fog tenni a mozgás, a diétádnak remélem nagy részét kihagytad, és nem csak gyümölcsöt-zöldséget fogsz enni. :)
2011. ápr. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát úgy gondoltam,hogy reggelire valamilyen szenvics vagy natúr müzli tejjel,tízóraira gyümölcs,ebéd az változó,főleg csirkemell vmilyen zöldséggel vagy saláta,uzsonnára joghurt vagy gyümölcs,vacsira pedig az ebéd másik fele.


Akkor hogyan tűntethetném el a narancsbőröm?

2011. ápr. 30. 11:21
 4/6 anonim ***** válasza:

a narancsbőrt eltüntetni a legnehezebb dolog. van akinek anorexiásan is megmarad :/ ez sajna genetika

de ha sokat iszol elvileg enyhül

2011. ápr. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sok mozgás, egészséges étkezés, sok víz - ezek meghozzák a hatásukat, de csak idővel, úgyhogy csináld lelkesen, de ne úgy állj hozzá, hogy nyáron már nem lesz narancsbőröd.


A Rossmannban kapható Dr.Kelen-féle Fitnes figure 2 in 1 anticellulit- és karcsúsító gél, nekem a fenti dolgokkal párosítva segített, de nem pár hét alatt.

2011. ápr. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, de a fehérjebevitelre is figyelj!
2011. ápr. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!