Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy héten 2 alkalommal nem...

Egy héten 2 alkalommal nem gond ha Nestle fitness gabonapelyhet reggelizem zsírszegény tejjel?

Figyelt kérdés
Mert máskor tojást szoktam, vagy sonkás zsömlét sok paradicsommal és paprikával. Most ezt reggeliztem, tartani szeretném a súlyom, kíváncsi vagyok egészséges e ez a gabonapehely :) ( a sima változata nem a csokis )
2011. máj. 3. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:

" Egy héten 2 alkalommal nem gond ha Nestle fitness gabonapelyhet reggelizem zsírszegény tejjel? "


Nem.

2011. máj. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) csak nem akarok egészségtelenül étkezni, mert lassan már semmit nem lehet elhinni amit a dobozon feltüntetnek!
2011. máj. 3. 09:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tisztában van a kalória- és cukortartalmával (a dobozán rajta van), és ez figyelembe veszed, akkor nem gond. Egészségesnek nem egészséges, mert sok szénhidrát, viszont zöldséget nem eszel hozzá. Jobb választás a tk. kenyér sonkával, zöldségekkel. De ha szereted, akkor ezek figyelembevételével edd meg.
2011. máj. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól még nem étkezel egészségtelenül, hogy maga a gabonapehely nem egészséges. Számít a többi kaja is. Nem tudsz abszolút egészségesen étkezni, csak törekedni arra, hogy minél egészségesebb legyen.


Abban igazad van, hogy nem minden egészséges, amire azt mondják, hogy az. Ez pl. az egyik kivétel. :)

2011. máj. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább maradj a tojásnál. Az egészséges. A tej meg a gabona nem.
2011. máj. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Súlytartáshoz ok, de azt azért remélem, tudod, hogy ez a gabonapehely cukrozott. Akkor meg nem értem, mitől fitness.
2011. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én sem tudom,akkor ezentúl maradok a tojásnál meg a szendvicsnél :) köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 3. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!