Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kéne egy csoportfotó a strando...

Kéne egy csoportfotó a strandon a fogyis hozzáértőkről nem?

Figyelt kérdés

Olyan kíváncsi lennék, hogy akik itt írják a kapitális ökörségeket, és esküdnek rá, hogy de jó, hogy vajon ők, hogy néznek ki?

Mert hiába írjuk itt le néhány százszor, hogy megfelelő fehérjebevitel, jó szénhidrátok, sok folyadék, napi 5-6 kis étkezés stb. mindig vannak akik jönnek a hülyeséggel:

Ne egyél 6 után, ne reggelizz, hasazz hogy fogyj, káposztadiéta, 90 napos, femina, harmonet, ilyen bogyó, olyan hoodia, adipex, edd amit eddig csak felezd meg, gyümölcsnap, víznap, böjt, hájrázó öv, zsírt alakítsd izommá...

És még sorolhatnám.

Úgy megnéznék azért ezekről az emberekről egyszer egy strandon készült csoport képet... és mellette magunkról akik meg szajkózzuk az életmódváltást és szorgalmazzuk az egészséges táplálkozás elsajátítását...

Szerintem érdekes lenne a kontraszt...


Na mindegy, ez csak álom marad :)


2011. máj. 5. 12:57
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
60%

Ez TÉNY? Nos, látom itt súlyos fogalomzavar van, nem ez nem tény. Ez egy feltételezés, aminek nincs alapja, nincs számszerűsítve, nem mérhető, ha a hozzászólásod a statisztika tanárom, Dr. Kovács Péter olvasná, olyan virágnyelven elküldene, hogy 3-szor meggondolnád mit írsz le.

Sajnállak, amiért ennyire nem tudod elfogadni az emberek döntését, és inkább itt csüngve mondod az igét. Inkább menj és mozogj egy kicsit, mert valahogy úgy érzem bőven rádfér! A magamrészéről én már lefutottam 5 km-t, és este megyek zumbára!

2011. máj. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 Bányai Károly ***** válasza:

Kérdező utolsó hozzászólásával szinte 100%-ban egyetértek.


Én személy szerint tényként kezelem: az állati fehérje túlzott bevitele hajlamosít a rákra. Ezt onnan tudom, hogy volt rákos a családban és makrobiotikus diétától gyógyult meg, illetve statisztikailag kimutatható, hogy azok a társadalmak ahol a tápl. állati fehérjét nagy mennyiségben tartalmaz, sokkal több a rákos megbetegedés. Ezt nem írhatom a véleményemként, mert felmérések, orvosi gyakorlat igazolja.


A másik dolog a sporttal kapcsolatban, azért esznek annyi állati fehérjét, mert akkor nem kell figyelni az aminosav-komplettálásra, így egyszerűbb és töményebb a bevitel. De vannak tisztán vegán életmódot folytató sportolók, kiemelkedő eredményekkel, 0% álatti fehérje bevitellel.

2011. máj. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 Bányai Károly ***** válasza:
Bocs, utolsó előttivel értek egyet.
2011. máj. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 Bányai Károly ***** válasza:

Ez meg nem okoskodás, hanem tapasztalat:

[link]

2011. máj. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A kérdező kommentje:

14.02

Humorod nem sok van, a TÉNY-t direkt szmájlival írtam. Vicc...érted...

Én biztos vagyok benne és kész :)

Arra meg, hogy kire mennyi mozgás fér rá... figy... ezt ne firtassuk. 5km-től még csak meg sem izzadok :)

A zumba meg... na mindegy :)

2011. máj. 5. 14:22
 26/57 anonim ***** válasza:

,,gömbapörkölt"


a gomba fehérje méghozzá komplett fehérje

2011. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
ja, 5 dkg gombához 20 dkg tészta meg másfél deci zsíros szaft, az aztán túlzott fehérjebevitel :D
2011. máj. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
nem ezt mondtam
2011. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
a nagy egyéni különbségeket meg nem lehet figyelmen kívül hagyni mert pl van aki tonnaszámra eszi a sós mogyorót meg a csokis nápolyit, egymagába megeszik egy zacskó mákosmetéltet mégsem kövér és a vérképe rendben van, a másik meg a natúr csirkemellet salátával és a koleszterinje az egekben és érszűkületekkel küzd. van aki szedheti a vasat élete végéig, örökre vérszegény marad, a másik meg nem eszik sok olyat amibe vas van (vörös hús vagy cékla pl.) és mégis magas.
2011. máj. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:
Bányai Károly. Tehát ha jól olvasom a honlapot, azt írja, hogy minden "élő szervezet" fehérjévé alakul a szervezetben, legyen az gyümölcs, vagy zöldség... érdekes. Kvázi le kéne állom a napi fél kiló csirkéról, fél kiló túróról és fehérje turmixról, és csak zöldséget és gyümölcsöt enni? És mi van a tojásfehérjével szerinted?
2011. máj. 5. 14:41
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!