Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kéne egy csoportfotó a strando...

Kéne egy csoportfotó a strandon a fogyis hozzáértőkről nem?

Figyelt kérdés

Olyan kíváncsi lennék, hogy akik itt írják a kapitális ökörségeket, és esküdnek rá, hogy de jó, hogy vajon ők, hogy néznek ki?

Mert hiába írjuk itt le néhány százszor, hogy megfelelő fehérjebevitel, jó szénhidrátok, sok folyadék, napi 5-6 kis étkezés stb. mindig vannak akik jönnek a hülyeséggel:

Ne egyél 6 után, ne reggelizz, hasazz hogy fogyj, káposztadiéta, 90 napos, femina, harmonet, ilyen bogyó, olyan hoodia, adipex, edd amit eddig csak felezd meg, gyümölcsnap, víznap, böjt, hájrázó öv, zsírt alakítsd izommá...

És még sorolhatnám.

Úgy megnéznék azért ezekről az emberekről egyszer egy strandon készült csoport képet... és mellette magunkról akik meg szajkózzuk az életmódváltást és szorgalmazzuk az egészséges táplálkozás elsajátítását...

Szerintem érdekes lenne a kontraszt...


Na mindegy, ez csak álom marad :)


2011. máj. 5. 12:57
1 2 3 4 5 6
 41/57 Bányai Károly ***** válasza:
De lassan szívódik fel, és szükség is van rá. Nem véletlen, hogy a profi testépítők mennyit bezabálnak belőle, mert kell az energia az edzéshez.
2011. máj. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:

én személy szerint szeretem a szénhidrátokat.

csak sokan nem tudják hogy a keményítő is az, pl "keményítő nap" és "szénhidrát nap" meg "gyümölcs nap" ami tulajdonképpen 3 szénhidrát nap

2011. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:

Bányai Károly

Engem sem érdekel, hogy te mit mondasz. Abban hiszel amiben akarsz. Nem azt mondtam, hogy ne hidd el, csak elmondtam a véleményem, hozzád nem intéztem egy szót sem.

Attól, hogy valaki csak rizst, csirkemellet, brokkolit és lenmagolajat eszik egész nap, nem lesz egyoldalú a táplálkozása, mert minden fontos makrotápanyagot bevitt. Max. egyhangú lesz és unalmas.

2011. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 A kérdező kommentje:
15.04 ez a piramis oké, de elvileg ez alapján kenyeret kéne a legtöbbet enni? És mi van az emberi fajnak azzal a több tízezer évével amikor még nem őrölt gabonát? Azt, hogy vészeltük át?
2011. máj. 5. 15:52
 45/57 A kérdező kommentje:

Amit GREGX mond azt én is fenntartom!

Sokan azt nevezik egyoldalúnak, hogy ha valaki csaj brokkolit, rizst, csirkét, omega3-at és gyümölcsöket eszik, és azt hívják változatosnak, hogy "mindenből egy kicsit" kvázi pizzától a mindenféle cukorig, a sütiktől a főzelékeken át a körömpörköltig. Szerintük ez változatos, és fő a változatosság.

Szerintem meg a csirkemellből és a sovány túróból van jó fehérjém, a rizsből jó szénhidrátom, a gyümölcsből és zöldségből sok vitaminom, és ez így jobb, mintha minden sz@rból ennék egy kicsit.

Én a kocsimba is a legjobb olajat és a legjobb alkatrészeket rakom ha lehet, nem gondolom, hogy ha néha vizet öntenék bele, és kínai fröccsöntött csavarokat használnék, akkor az jobb lenne, mert FŐ A VÁLTOZATOSSÁG :)


A szervezetünknek alapvetően szénhidrát kell, zsír, meg fehérje, és mikrotápanyagok. Ha ezt megoldom 10féle táplálékból, akkor az miért egyoldalú? Csak mert nem eszem mindenféle finomított műkaját???

2011. máj. 5. 15:59
 46/57 anonim ***** válasza:
bocs nem olvastam el a hozzászólásokat de leírom a véleményem. szerintem azok akik azokat a tanácsokat adják hogy ne egyél 6 után meg, naponta 1x kell enni stb azok általában tinilányok akiken eleve nincs is sok felesleg csak mindenáron deszkák akarnak lenni és éheztetik magukat,szóval meglehet hogy jó alakjuk van még most (meg kell nézni őket 5-10 év múlva) a másik oldal meg az elkeseredett kövér ember aki a 25. sikertelen diéta után megint elhatározza hogy na most nekilódul és elkezni a 90 napost, vagy a különböző egyoldalú diétákat amik rövid távon lehet hogy működnek de utána ugyan olyan kövér lesz az illető mint volt de mivel látják hogy akkor épp fogynak vele ezért arra esküsznek.
2011. máj. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 Bányai Károly ***** válasza:
A gabonát azért javasolják, mert jó és lassan felszívódó energiaforrás, élelmi rost tartalma nagyon jó hatású, és viszonylag sok fehérjét tartalmaz. Ez persze csak a teljes kiőrlésűre vonatkozik. Ja, és gazdaságosan termelhető, nem úgy mint pl. a csirkemell. :-) Az meg, hogy mit ettünk korábban 10.000 éveken át, szerintem túl van értékelve. Ilyen alapon az európai ember ne egyen kukoricát, paradicsomot, sütőtököt, burgonyát, mert ezek amerikai növények, se déligyümölcsöket, stb. Illetve magvakat mindig is fogyasztottak őseink, csak nem ilyen mennyiségben.
2011. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:

,,Illetve magvakat mindig is fogyasztottak őseink, csak nem ilyen mennyiségben."


igen, és akkor őseink a második lépcsőfoknál kezdték, na bumm.

2011. máj. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 Bányai Károly ***** válasza:

Ép ésszel belegondolva valóban a másodiknál kezdték, csak így az sokkal szélesebb lehetett. Mindenféle levelek, gyökerek, bogyók. Ráértek egész nap legelészni. Azzal fixen bevitték a napi vitamint. Azok még nem csoffadt túlnemesített bogyók voltak.

De az alapkérdésre visszatérve. Valószínűleg mókás fotó lenne. Csupa nyüsszedt, lógó bőrű petyhüdt izmú beesett szemű aluszékony kripli a strandon. Az igaz lehet, hogy atkins a saját diétájába halt bele?

2011. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
az atkins diéta kétségtelenül működik és gyors látványos eredménnyel jár. de borzalmas még belegondolni is. én egyszer csináltam poénból és okt 19.én kezdtem okt 21.-én volt vérvételem, amit okt 22.-én megkaptam és a laborvizsgálatban a keton a vizeletben 5,0mmol/liter volt a normálértéke: 0-0,01 mmol/l pedig. és nem telt el sok idő...
2011. máj. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!