Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma hallottam a csokidiétáról....

Ma hallottam a csokidiétáról. Tényleg hatásos?

Figyelt kérdés
Természetesen az étcsoki.Legalább 70-80 %-os kakaótartalommal. Állitólag csökkenti az étvégyat.Tapasztalata van valakinek?
2009. márc. 10. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

:) Én is magas kakótartalmú étcsokit kapok be, négy-öt óra között délután, mert nem éhezem meg és ad egy kis plusz energiát.


Találtam neked egy hasznos cikket itt:

[link]


:) Viszont az étcsoki csak étrendkiegészítő legyen, mert ha csak egy típusú ételre korlátozod a diétádat (mondjuk csak tésztát eszel, csak húst eszel, csak csokit eszel stb.), azzal valóban tudsz fogyni akár egy-két hét alatt is pár kilót, de nagyon megviseli a szervezetedet (nem jut be elegendő élelmi rost, ásványi anyag, vitamin stb.).


Mértékkel fogyaszd az étcsokit, mert a magas kakaótartalma miatt akár szorulást is okozhat, a jó fogyókúrában pedig a napi egy-két "barna produkálás" az ajánlott (távoznak a méreganyagok).

2009. márc. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontozott le téged, én biztosan nem. Nagyon szépen köszönöm a segitséged :)
2009. márc. 10. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

én is találtam egy jó kis oldalt :

[link]

2009. márc. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm szépen :)
2009. márc. 11. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!