Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mióta fogyózom kevesebb a...

Mióta fogyózom kevesebb a székletem. Ez normális?

Figyelt kérdés
Eddig normális volt. De most elkezdtem kevesebbet enni, nem éhezem meg semmi, de a székletem feltűnően kevesebb, naponta ugyan, de csak pár "bogyó" :D. Mással is volt ilyen? Pedig sok zöldséget, gyümölcsöt eszem!
2011. máj. 9. 23:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Nem azt gondoltam, h te fogsz letámadni. Csak gondoltam, megelőzöm a bajt, mielőtt idetéved egy tapasztalt diétás- fogyókúrásguru. :D
2011. máj. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
00.01 vagyok. A teák meg egy valamit csinálnak, IZGATJÁK A BÉLBOLYHOKAT! Ettől gyorsul a BÉLMOZGÁS amitől lesz széklet! DE EZ BAROMIRA NEM EGYENLŐ AZ ANYAGCSERE GYORSÍTÁSÁVAL. Sőt... egy idő után lemossák ezek a xarok a bélbolyhokat, és az abbahagyás után vagy még brutálisabb lesz a székrekedés, vagy pont fordítva, nem marad abba a fosás!!!
2011. máj. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Megint énvagyok, a teával kapcsolatban kérdező. Nekem nem székrekedésem van hanem egyszerűen nem kell wcre mennem, de mégis mit csináljak? Napi 4-5ször kajálok, előtte ugyebár kevesebbet, szóval nem értem. Tehát akkor mit lehet tenni ennek érdekében?
2011. máj. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 tetris válasza:
Rosttablettát kell eszegetni, és arra annyi vizet meginni, amennyit csak tudsz. A rost megszívja magát vízzel, megdagad, és ebből lesz a xar. Pluszban magával viszi azokat a salakanyagokat is, amik közben keletkeztek.
2011. máj. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, az, hogy valaki 5-ször eszik egy nap, attól nem gyorsul fel semmi!!! Az a lényeg, hogy MIT ESZIK!! Ezt meg senki nem írta még le...
2011. máj. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Akkor én leírom. Régen (kb másfél hónappal ezelőttig): pl egy nap volt hogy benyomtam egy pizzát, de volt olyan is hogy csak 1 tányér húslevest ettem aztán annyi, tehát összevissza kajáltam.

Most: reggelire tojás (rántotta, főtt, tükörtojás, mikor melyik), tízórai kukoricapehely (tudom nem jó de nemtudom megenni a zabpelyhet), ebéd rizs csirkemellel vagy hallal, uzsonnára megeszek egy almát vagy kettőt, néha banánt, tudom azt sem szabadna de nemérdekel, vacsira meg magában halat, vagy csirkemellet, vagy semmit. Napi 2liter víz, + zöldtea. 167cm magas vagyok 55 kilóval.

2011. máj. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

00.25 leírtad, és itt is a válasz: Egyáltalán nem eszel rostokat, nulla zöldség, két alma??? A rizs, a húsok úgy megfogják a székletet, hogy öröm nézni.

A banánt meg a távol-keleten hasmenésre adják, hogy elmúljon... khmmmm

2011. máj. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Nem igazán szeretem a zöldségeket, néha néha megeszek 1-1 paradicsomot és annyi. De akkor légyszíves adj tanácsot, hogy mit egyek ezek mellé, vagy ezek helyett, mert nemrég kezdtem ugye az egészet, és nem igazán tudom mostmár hogy mi a jó. Amúgy köszi hogy válaszoltál.
2011. máj. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Ha szereted ha nem: cukkini, patisszon, paprika, paradicsom, gomba, alma, narancs, görögdinnye, mandarin, körte stb. Zöldségeket párolva, grillezve... nincs annak semmi baja, edd meg és kész.

És a natúr zabpehely is kéne. De ha te nem szereted, és emiatt ezeket nem eszed, akkor ez van. Csak ne csodálkozz, hogy nem tudsz wc-re menni.

2011. máj. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
nagyon örülök hogy egy kis közösség alakult itt ki, de még mindig nemtudom miért nem kell sz*arnom :D Amúgy kb ugyan az van velem mint valaki írta, hogy nem székrekedésem van, egyszerűen nem kell. Pisilni mondjuk sokszor megyek.
2011. máj. 10. 00:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!