Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 éves lány vagyok, és 30 kg...

20 éves lány vagyok, és 30 kg súlyfeleslegem van! Ugye még nem késő leadni?

Figyelt kérdés
Nyugodtan írhattok bunkó válaszokat is, megérdemlem...
2011. máj. 10. 16:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Biológia szakon tanulok, úgyhogy tisztában vagyok vele, hogy mekkora hülyeséget csinálok, de nem tudom abbahagyni a zabálást. Teljesen édességfüggő vagyok, ezt leszámítva viszont nem eszem semmi egészségtelent.
2011. máj. 10. 19:48
 12/13 anonim ***** válasza:

sosem késő változni

életmódott válts és valahogy próbáld visszafogni magad, gondold azt hogy egy adag egészséges de kettő már nem nekem is ezzel volt a gondom tudtam h a túró pl egészséges megettem belőle vacsorára fél kilot, tudtam h a csirkemell egészséges 3 nagy szelet de már leszoktam erről, vegyél mindenből inkább kisebb adagokat, ki joghurt, kis tégelyes túró stb

2011. máj. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

juj előző vagyok bocsi félreolvastam azt hittem hogy egészségesen étkezem de több adagot

édességfüggőség ellen próbálkozz

zabkása gyümölccsel, kis lekvár, túró, méz, joghurt

szójás-kakaós, gyümölcsös shake

korpovit, puffasztott kekszek, abonett mézzel, lekvárral, johurt

túrókrém-méz, fahéj, gyümölcs

kakaó, gyümölcsshakek

joghurt, túrótorta, gyümölcsös piskóták

zabpehelykeksz, sütik

tejberizs gyümölcsel

zabkorpás túrós palacsinta, túrógombóc zabkorpával

étcsoki, puding, gyümölcsjoghurtok, majd fokozatosan csökkensd

vagy próbáld beilleszteni pl hideg joghurtos gyümölcsleves, gyümölcskrémek, káposztás tészta, paradicsomleves, húsgombóc és folyamatosan csökkented az édes ízeket

sóskamártás majd egre kevesebb cukor, rizsfelfújt stb

2011. máj. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!