Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lelkileg padlón vagyok, és...

Lelkileg padlón vagyok, és nincs erőm folytatni sem. Mit tegyek? .

Figyelt kérdés

Önbizalmam a föld alatt van, nincsenek igaz barátaim, a barátommal sincs minden rendben...

Ráadásul itt a jó idő, mindenkin kevés ruha.. Egyrészt féltékeny vagyok, amiért én nem vagyok olyan vékony, másrészt a pulóverem nem merem levenni.. :(


Nincs lelkileg erőm biciklizni sem.. Elkezdtem, de kb 5 perc után majdnem elsírtam magam..


Nagyon kivagyok :(


undorító 105 kg-os malac..


2011. máj. 11. 17:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Tükörbe nézek és.. pfúj... A szokásosnál is rondábbnak és hájasabbnak látom magam... gusztustalan vagyok.. :'(
2011. máj. 11. 17:51
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ne add fel, nekem is most van ilyen mélypontom pont, de tudom, hogy nem szabad elkeseredni.. Én ilyenkor felveszem a legszebb ruháimat, ha kell úgy megyek suliba is és mikor sétálok igyekszem azt mondogatni magamban, hogy jól nézek ki, nagyon csinos vagyok és tetszek az embereknek, ha kell rájuk is mosolygok így a végére bemesélem magamnak, hogy tényleg jól nézek ki és van erőm előről kezdeni a fogyókúrát..
2011. máj. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem pont ez a fajta féltékenység motivál egyedül.:) Más egyáltalán nem.
2011. máj. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj ram! En jelenleg 104 kg vagyok, januarban valtoztattam az eletmodomon, es 134kg- rol fogytam le ennyire, es nincs megallas, folytatom, es egyre jobban erzem magam. Elhatarozas kerdese az egesz, hidd el menni fog neked is, es nem vagy ronda, senki sem ronda csak az aki ezt el is hiszi magarol. Sok eröt, es kitartast kivanok neked:-)

27N

2011. máj. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!