Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha most dieta mellett minden...

Ha most dieta mellett minden nap (majdnem minden nap) futok, de suli idoben ezt nem tudom folytatni ilyen gyakorisaggal, akkor ha a dietat tartom is, meg fogok hizni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 06:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért ne tudnád tartani? Én suliidőben 3órás edzéseket simán lenyomtam, pedig akkor érettségiztem.


Amúgy meg attól függ, hogy van összeválogatva a diétád. Vegyünk egy példát. Súlytartáshoz szükséges kcal mennyiséged mozgás nélkül 2000kcal. De te ugye futsz, mondjuk elégetsz 1,5óra alatt 500kcalt. Ez összesen akkor 2500kcal ebből levonsz 500-at(hogy előidézd a fogyást) így minden nap 2000kcal viszel be és fogysz.

Ha abbahagyod a futást és ugyan úgy 2000kcalt viszel be akkor ahelyett, hogy fogynál súlyt tartasz.

Ha mások a számok, akkor az is előfordul, hogy hízni fogsz de az is, hogy tovább fogsz fogyni.

2011. aug. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

azért néha meglepődöm, hogy egyesek a suli miatt nem tudnak sportolni


én ismerek olyat, aki munka, 3 gyerek, levelező egyetem és egy kutya mellett heti 3* edzésen van

2011. aug. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Te nem nem tudod tartani, hanem nem akarod.
2011. aug. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

koszi annak aki ertelmes valaszokat ad ! (:

a tobbieknek meg nem ertem hogy hogy van ra kepetek ugy becsmerelni masokat, hogy azt sem tudjatok milyen suliba jar, ugyanis delutani oraim is vannak este nyolcig minden nap, igy eleg nehez tartani, csak hetvegen lehet es azt meg is tartom...

visszavehetnetek ha nem ismeritek a hattereket

2011. aug. 11. 11:15
 5/11 anonim ***** válasza:
milyen suli az, ahol reggel héttől este 8-ig folyamatosan óráid vannak?
2011. aug. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
zenekepzos suli, delelott vannak a rendes oraim, delutan pedig szolfezs, zene orak meg ilyenek..
2011. aug. 11. 11:31
 7/11 anonim ***** válasza:
és nincs tesiórátok ill egy óra szünet, amíg elmész a szomszédos edzőterembe kondizni, ugye?
2011. aug. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem tudom te mikor voltal iskolas, de a tesi orak mar nem ernek fel egy ora futassal, es nincs
2011. aug. 11. 11:37
 9/11 A kérdező kommentje:
de lenyegtelen, nem ezzel kene torodni, hogy miert nem tudom megoldani hogy elmenjek kondizni, nem ez volt a kerdes
2011. aug. 11. 11:38
 10/11 anonim ***** válasza:
hidd el nekem, ha normálisan csinálod a tesiórát, akkor sokkal többet ér, mint a semmi ;) - nem mellesleg a tesitanárral is lehet beszélni, hogy adjon komolyabb feladatokat
2011. aug. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!