Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az update 1-es kódú termékekbő...

Az update 1-es kódú termékekből mennyit lehet enni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg bármennyit, gyakorlatban meg úgy néz ki, hogy ha nem mozogsz mellé, ezek a kaják igenis hízlalnak, vagy legalábbis egy dekát nem fogysz az updatezés mellett...én ezért álltam le vele.

Nem lejáratás volt, a "híveinek" bocs!

2009. márc. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Norbi mindig mindenhol kihangsúlyozza, hogy nagyon fontos a mozgás része is a fogyókúrának...

Amúgy nem gondolom, hogy minden 1-es kódból töménytelen mennyiséget lehet enni.

Csak max többet, mint a 2-es típusból.

2009. márc. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1.válaszoló:

Igen, fontos része, de ez elvileg bármilyen diétára érvényes, ahol valami komolyat akar elérni az ember, ezért nem mond újat tul.képpen az egész updattel, max. annyiban elismerem, hogy oké, hogy ezek a termékek legalább egészségesek ( teljes kiörlésű cuccok, édesítőszeres ételek-italok), viszont enyhén túlzásnak tartom a töménytelen húsfogyasztást, mert ugyebár az 1.kódú termékek javarésze ebből áll.

Nekem az a tapasztalatom - de ez csak az én véleményem:

Ha csak tojást + húst eszik az ember délutántól késő estig, annyi méreganyag felgyülemlik a szervezetében, hogy pont amiatt áll meg a fogyása, mert a méreganyag nem tud kiürülni és így megáll a fogyás is.Akármennyit ugrál mellé az ember...Én ezért tartom drasztikusnak a kód szerinti kajálásokat.

Na, de nem ez volt a kérdés, hanem az, hogy lehet - e sokat belőlük enni.

Elméletileg igen, gyakorlatilag meg ugyanolyan hörcsögkerékben fut az ember, mint amikor egy szelet torta miatt órákig izzad az edzőteremben.

2009. márc. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok:

Igen ebben igaza van a hússal, meg tojással kapcsolatban, de ha jól tudom rengeteg minden más is tartozik az 1-es kódba.

Zöldségek, gyümölcsök, stb.

Mondjuk én nem norbi update-tel fogyókúrázom, én csak a tornáját használom, úgyhogy az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy nem vagyok teljesen otthon a témában.

2009. márc. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az 1es kódúakból is inkább úgy csinálom, hogy eszek mondjuk 6-szor egy nap, de kevesebbet. Pl. reggel alma+szendvics(jójó, itt a kenyér 2es), tízórai joghurt, ebéd tojás,répa,valami felvágott, uzsira pedig szintúgy joghurt vagy puding. Vacsizni talán egy kis virsli lemegy, bár a mozgástól már nem vagyok annyira éhes. Mondjuk én ezt suli mellett csinálom, nem igazán tudok magamnak szuper ebédeket összehozni, ráadásul ez napi 500-600 Ft-ból megvan.
2009. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok:

Igen vajmi kevés gyümölcsöt lehet enni, a "finomabbakat" délig, a magas fruktóztartalom miatt, egyébként hízlalnak!

Az egyes kódba szinte csak húsfélék, húsból készült kaják + a tojás egyes módozatai tartoznak,a szénhidrátok kiküszöbölése végett.

15 óra után szinte semmi „normális” melegételt nem lehet enni ,csak a saját ételeiket, amit a saját alapanyagaikból csinálnak.

És itt mindvégig a "saját"-on van a hangsúly.

2009. márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, kiegészítés: fizikai munka mellett nem lehet virslin élni, meg a kotyvalékaikon...

Elnézést.

2009. márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!