Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék lefogyni, ha az...

Hogy tudnék lefogyni, ha az evés a "társasági" esemény?

Figyelt kérdés
Szóval, most lettem egyetemista, és a baráti társaságunk szinte mindig olyan programot talál ki, ahol enni kell. Üljünk be a kávézóba, igyunk egy jegeskávét, együnk egy sütit. Én meg még a levegőtől is hízom, nem hogy ettől a sok plusz kalóriától. Ha nem veszek/eszek semmit, akkor rosszul érzem magam, mert tényleg ciki, hogy mindenki falatozik valamit, én meg ülök ott baltaarccal, fogyasztás nélkül. Akkor inkább el se mennék, viszont akkor meg kimaradok minden jóból. Meg rossz néven veszik, ha kínálnak körbe valamit, és nem veszik belőle az ember, legyen szó gyümölcsről, gumicukorról, csokiről. A régebbi társaságomban, a gimiben nem volt ilyen para, mindenki akkor evett, ha muszáj volt kb:) de itt most mit tehetnék? Valami megoldást?
2011. máj. 13. 15:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Még annyit szeretnék hozzátenni, hogy én lisztérzékeny vagyok, de ha a többiek épp sütit akarnak enni, akkor is elkísérem őket és igenis ott ülök fogyasztás nélkül. Igaz ez egy kicsit más helyzet, de ha a fogyókúra az indok, azt is mindenki megérti. Ha az a gond, hogy te is megkívánod a többiek sütijét és mégis rendelsz az már rosszabb. Hát mint mondtam én mindig ott ülök és nem kívánom meg, igaz én kiskorom óta ezt szoktam meg. De ha valaki sokáig elutasítja a hízlaló dolgokat, akkor a megszokás miatt a későbbiekben eszébe sem jut venni. (Állítólag ezt hívják életmódváltásnak :D) Szóval csak az első pár alakalom lesz nehéz, utána megszokod, hogy a cukrászda hallatán nem a süti jut eszedbe, hanem a víz pl. :D
2011. máj. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) nem is az a baj, hogy megkívánom, hanem... nem tudom, egyszerűen zavarban érzem magam, meg 'kényszert' érzek rá, hogy én is vegyek, csak mert ők is vesznek. Elég nehezen barátkozom, és erős bennem a valahova tartozás igénye, meg azt akarom hogy elfogadjanak, és valahogy furán érzem magam, ha mindent így elutasítok:) tudom, kicsit butaság:P
2011. máj. 14. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!