Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kefír, ebéd, kefír, jó ez így?

Kefír, ebéd, kefír, jó ez így?

Figyelt kérdés
ha reggelire kefírt,vagy tejet,vagy johűghurtot eszem,és vacsira is,és csak egyszer ebédkor eszem rendesen a családdal,sikerülhet lefogynom?120kg vagyok 33 éves és 176cm három gyereket szültem,és elhagytam magam,csinálnám az update módszert de nagyon drága nekem:-(
2011. máj. 18. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:

a kefírbe /yoghurtba (tej nem annyira jó)

tegyél 1-1 kanál búzacsírát és búzakorpát!!!

nem leszel éhes, és kell a rost, és a csírában lévő nyomelemek

-ebédkor se egyél semmi: krumplit, rizst és kenyeret. Semmit!

Drukkolok neked! legyél kitartó!

2011. máj. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem, ha csökkented az energiabevitelt, az eredményhez vezethet. De! Ha később visszaállsz "normál" étkezésre, akkor a kilók is visszajönnek. Ezért mondják mindig a szakértők, hogy életmódot kell váltani. Nem tudom, hogy a szülések előtt milyen testalkatú voltál, nekem mindig probléma volt a testsúlyommal. Amikor elkezdtem kevesebbet enni, elkezdtem fogyni is. De amikor újra elkezdtem nem odafigyelni arra, hogy mit és mennyit eszem, újra hízni kezdtem. Ha van energiád, időd 3 gyermek mellett (nekem jelenleg 1 mellett sincs :-), kellene egy kicsit mozogni is, kezdetnek pl. jó nagyokat sétálni.

Egyszer régen pl. úgy fogytam le, ahogy te is írtad, de én kezdetben 1-1 kiflit is megettem a kefír mellé, később már csak egy felet, illetve napközben almát is ettem. Akkor lefogytam az ideális súlyomra. Aztán az évek alatt visszajött, még több.

Kitartás, szerintem próbáld meg! Nekem most kedvet csináltál a dologhoz, asszem itt az ideje egy újabb fogyinak, hátha most tartósabb lesz az eredmény!

2011. máj. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az update életmódrendszer egy fillérbe sem kerül! Az ugyanis nem az Update-menüket és termékeket jelenti, hanem a kódrendszert, amit ingyen és bérmentve elérhetsz a Norbi oldalon és korlátlanul használhatsz. Egy kanyiba nem kerül.

Én a teljes túlsúlyom leadtam vele és már 5 éve eszerint élek, nagyon jól tartható, egyszerű, emberbarát.


A kefíres dolog pedig: ez koplalás, annyiban, hogy csomó mindentől megfosztod magad, hiánybetegségeid és szénhidrátéhséged is lehet tőle, ráadásul semeddig nem tudod majd tartani.

120 kilóról így nem lehet lefogyni, az fix. Életmódot kell váltanod.

2011. máj. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Életmódot váltani,de hogyan?Én nem értem ezt a kódrendszert,azt értem,hogy mi az 1 kód,de mikor főtt ételt főzöl az már kicsit gázosabb...Jó lenne ha tudnám rendelni a kajákat Norbitól,vagy egy fix étrend valahogy...Nehéz mást enni,mint a családtagok,és ők normál súlyúak,nekik nem kell update...Nem tudja valaki,hol tudnék írni a Norbinak,ahol vissza is ír valóban ő,nem egy blog szerkesztő???
2011. máj. 18. 21:55
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek,aki segített,és drukkol nekem:-)
2011. máj. 18. 21:55
 6/7 anonim ***** válasza:

18:19 vagyok. Nem értem, mi lenne gáz a főtt étellel. És mit nem értesz a kódokon? Szívesen segítek, ha elmondod, és érdekel. A lényeg nagyon zanzásítva annyi, hogy délelőtt lehet enni a magasabb kódú kajákat (2,3), délután kettő-három után már az egyeset. Az egyes kódú kajákkal is jól lehet lakni és kettes kódból is lehet szuper, laktató ebédet csinálni. Nem kell más dolgokat venni a boltban, mint eddig, csak megfelelő időben és kombinációban kell enni őket. Kis gyakorlat kérdése az egész, és belejössz, fejből fogod fújni, mit mikor ehetsz, és fejből előkapsz majd recepteket, amiket elkészíthetsz. Nem bonyolult, és éhezni sem kell (sőt, tilos). A kefíres megoldással nagy eséllyel éheznél.

Tényleg könnyebb, ha ezt egy ételszállító rendszerezi neked, de sokezer forinttal drágább, és tényleg csak egy kis tanulás kérdése az egész.


Hogy Norbi hol válaszolna személyesen, azt sajna nem tudom, csak a norbi.hu-n kell próbálkozni...

2011. máj. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
18:19 Köszönöm a kedvességed,nagyon érdekelne a dolog de tényleg nem tudom,hogyan álljak neki ennek az egésznek...Olyan nehéznek tűnik:-(
2011. máj. 19. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!