Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogynom kéne, kövér vagyok?

Fogynom kéne, kövér vagyok?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok ,162cm és 64 kilogramm . Kiszámoltam ,hogy mennyi az átlagom: BMI kalkulátor

Testsúly:64(kg)

Magasság:162(cm)

Életkor:12(év)

Az Ön testtömeg Indexe: 24.39

Osztályozás TTI (Kg/m2)

Normál 18,5 - 24,9

Ez normálisnak számít ,de szerintem nem az ! Köszönöm előre a segítséget!


2011. máj. 20. 18:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szia! Ha írsz egy e-mailt nagyon szívesen segítek neked a fogyiban,persze egy 12 évesnek megfelelően:) Írj ynugodtan segítek
2011. máj. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én is "erős" plusz súllyal voltam 12 évesen (kb. 10 kiló), csak akkor senki nem mondta, hogy álljak neki odafigyelni, hogy sportolok, meg neme eszek annyi zsíros kaját és csokit.


16 évesen 25! kiló túlsúlyom volt. Állandóan küszködtem és nagy nehezen tudtam csak nekiállni a fogyókúrának, aztán át is estem a ló túl oldalára és anorexiás lettem.


Ezzel nem azt akarom mondani, hogy minden duci gyerek később anorexiás lesz egy fogyókúra után, de ha 12 évesen áll neki az ember (vagy még jobb! a szülő már egész kicsi kortól figyel arra, hogy mi van az asztalon és nem vesz csokit, chipset stb. és figyel arra, mennyit eszik a gyerek), akkor könnyebb.


És most még bőven elég, ha elkezd egy kicsit mozogni és (ha eszik) kiiktatni a zsírosabb kajákat az étrendjéből.

2011. máj. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Bocs a helyesírási hibákért, 5 perce keltem... :/
2011. máj. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

50 kilónak kellene lennie?????

Ne mondjátok már, komolyan!

50 kiló nagyon kevés, pláne, ha alapból masszívabb alkatú.

Én 57-58 kiló vagyok ugyanilyen magassághoz, és mindenki dicsér, hogy milyen csinos vagyok.

Maximum 5-6 kilót fogyj kedves kérdező!

2011. máj. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Aki írta ,ha írok levelet az segít(22:19) ,nem én vagyok a kérdező de nekem se ártana fogyni.:S megmondod lécíves az email címet? ,mert nem tudom ,hogy hol kell megnézni!:s
2011. máj. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Igen, sportolni kéne, az jó.De nem jó az ételmegvonás, mert nem jut a szervezeted elég tápanyaghoz a fejlődéshez.

Én tapasztalatból tudom, nekem az orvos mondta.

13 éves vagyok, és nagyon kövér.De te nem vagy az, csak egy kicsit vaskos.

2011. máj. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Na. Ez kellett ide. Kortárs a kortársnak. :) Köszönjük. ;)
2011. máj. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Gyerekek! Nem éhezni kell, hanem mozogni sokkal többet. Amíg ezt fel nem fogjátok, maradtok örökös tagok a "Fogyókúrák>egyéb kérdések" rovatban. Most még van időtök, energiátok. 25 évesen már fájni kezd a lábatok, a szívetek, ha a túlsuly túlterheli. És akkor már csak éhezni fogtok tudni, és megállni a fejlődésben. Persze ne higgyétek el. Nekem 8
2011. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!