Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 130 kilósan milyen mozgást...

130 kilósan milyen mozgást végezzek?

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék futni heti 3-szor 30 percet hogy 3-4 min futás és 2-3 min séta, de mindenhol azt olvasom hogy tönkre mennek az ízületek. Volt már valaki aki 100 kg felett elkezdett futni és nem lett semmi baja és le is fogyott? Vagy milyen más intenzív mozgást végezhetek amivel tutira fogyok?
2011. máj. 23. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdetben elégedj meg a gyors sétával, hidd el ennyi kilósan 3-4 perc rettentő sok. Én 100 kilósan akartam 2-3 perceket lefutni, de alig bírtam szusszal a 3. perc végére. Én a helyedben kis lépésekkel kezdeném, majd jöhet a maraton. Sok sikert.
2011. máj. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talan jobb lenne neked egy egyszeru szobabicaj.Szerintem csodakra kepes.Es barmikor tekerhetsz.Meg filmnezes kozben is.En futok de sovany vagyok es meg igy is tonkre van a terdem.
2011. máj. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A gyors sétát heti hányszor és mennyi időt?
2011. máj. 23. 20:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Mennyi a testmagasságod? Én is 130kg vagyok, 182cm-hez.

Szobabiciklizem és súlyzózom. Viszont nagyon lassan mennek le a dekák. (kilókat már nem is mertem írni)

Nem eszem édességet, csak light üdítőket iszom, alkoholt nem fogyasztok és sajnos dohányzom.

A t.köm tele van magammal.

2011. máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is 182-4 cm magas vagyok. Nekem hirtelen lement 6-7 kg és kész azóta semmi (6-7 kg nagy része víz volt).
2011. máj. 23. 20:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Köszi. Én is fogytam 129-ről 125-re 2hónap kemény edzés után és utána megállt. Nagyon bosszantott, elhanyagoltam az edzéseket, hiszen megszűnt a motiváció.

Ezután vissza 135-ig (tipikus jojo effektus), most pedig 130-132 között vagyok.

2011. máj. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az úszás a számodra legmegfelelőbb, kíméli az ízületeket és égeti a kalóriát aztán szépen lassan jöhet a séta és később a kocogás!!!Hajrá!!
2011. máj. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!