Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 100 kilósan zumbázhatok?

100 kilósan zumbázhatok?

Figyelt kérdés

Nem fog tönkremenni a térdem?

Heti max 2x csinálnám 40 percet, mert néha halálra unom magam a szobabiciklin


2011. aug. 15. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Hozzánk járnak nagyon kövérek is, ők lépik azokat, amiket mások ugranak.
2011. aug. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Egyáltalán nem bénák!!!

Tökéletesen végigcsinálják az egészet. Én sokkal bénább vagyok, mert később kezdtem, mint ők! :) De nem zavar, minden kezdet nehéz, és már így is élvezem, hátha még megtanulom az összes koreográfiát! :) És motivál a társaság, bár lehet, hogy ebben nem vagyunk egyformák.

2011. aug. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mennék, ha lenne minden órára 1500 (!!!) ft-om, ja meg jegyre (+640 ft) pénzem. Ja és ezt heti kb 2x.
2011. aug. 15. 15:38
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Nézd, aki valóban meg akar oldani egy problémát (jelen esetben a lefogyást), az megoldást keres, nem kifogásokat. (És nem bénázza le azokat, akik megpróbálták...)


Én megértem, hogy az emberek anyagi lehetőségei végesek. Az enyémek is azok. Csak jobban meggondolom, mire költöm, ami van. Ha arra volt pénzem, hogy kólától meghízzak, akkor legyen pénzem arra is, hogy lefogyjak és/vagy egészségesebb legyek. Ennyi. Hozzáállás kérdése.


Ettől függetlenül nyugodtan zumbázz otthon, semmi bajod nem lesz tőle. Vagy und halálra magad a szobabiciklin. Vagy barátkozz meg a gondolattal, hogy sem vékony sem egészségesebb nem leszel. Ezek a lehetőségeid kb., a választás a TE KEZEDBEN van. A TE ÉLETED, magadért csinálod, nem másért. NEKED lesz jó vagy rossz, nem másnak.

2011. aug. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De most úgy őszintén, mikor írtam, hogy nem fogyok? Már lefogytam 25 kg-t, de eléggé unalmas a hét minden nap a szobabicaj, ezért tettem fel ezt a kérdést, hogy 1-2 nap helyette jó-e az, ha zumbázok itthon.


Nagyon muszáj folyamatosan kiforgatni az ember szavát?

2011. aug. 16. 11:25
 6/7 anonim válasza:
Szerintem keress egy olyan helyet ahol nem 1500 egy edzés
2011. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sz@rd le,hogy mások mit gondolnak,az a fontos,hogy te jól érezd magad!Merre laksz?
2011. okt. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!