Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg, mit csinála...

Hogyan oldjam meg, mit csinálak? Kérlek, olvassátok el!

Figyelt kérdés

73 kg vagyok, az ideális testsúly a magasságomhoz 55-57 kg lenne.


Holnaptól edzésterv szerint szeretnék átalakulni, illetve egészségesen étkezem. Semmi zsíros, cukros és lisztes étel. Csirkehús, zöldségsalátával, gyümölcsökkel.


Nagyon csúnya hályas a fenekem a hasam, már a karom is vaskos. Ropnda vagyok, nagyon látszik a fenekem már szétfolyik lassan olyan dagadt, undorító.


22 évesen ideje helyre jönnöm, egyébként lány vagyok.


A kérésem az lenne, hogy írjatok olyan gyakorlatokat, amiket otthon végezhetek és szép feszes csinos testem lehet tőle, diéta melett. Nem tudok konditerembe járni, ezért otthon végezhető gyakorlatok érdekelnek. A futást beiktatom, szeretem, néha-néha szoktam is.


Mit javasoltok? Amitől tuti ha diétázom és csinálom a gyakorlatot , szép testem lehet? Segítsetek, könyörgöm.


Milyen gyakorlatokat végezzek, ami hat is? Nme baj , ha nehéz, megcsinálom.


2010. júl. 6. 20:51
 1/7 anonim válasza:
Szia! A futás sok mindent formál, így a hasad, a karod meg a feneked is. :) Szerintem elég, nem kell megszakadni mindenféle gyakorlattal :) De melegíts be rendesen :) Sok sikert a változáshoz! ;)
2010. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az nem megfelelő. Önmagában nem.


Kb 1 éve 65 kg voltam még. Körülbelül 1 évig napi szinten jártam futni. 3 km-t. Annyit értem el vele, hogy feszesedtem picit, formálódott a vádlim, de ennyi. Ezen kívül semmi változás nem volt, ami bosszantott, mert mások meg rég változtak már ennyi idő után, sőt ők pár hónap után is.

2010. júl. 6. 21:28
 3/7 anonim válasza:

Szia,

Én is 22 éves vagyok, 165 magas és 47kg. Ez jól hangzik, de ha azt hiszed, hogy nem teszek érte napi szinten akkor tévedsz. Ezt azért írtam le, hogy tudd nehéz út áll előtted! A futás nagyon jó, DE NAGYON KEVÉS! A zsírégetéshez nélkülözhetetlen a magas pulzus!!!! Az én tanácsom, hogy futás után ugorj neki az edzésnek. A hasra a klasszikus hasprés tökéletes, ám a popsi és a comb nagyon nehezen formálható. Miért? Mert ez a legnagyobb izmunk ami a legtöbb munkát végzi. A combra a kitörés nagyon jó! ( oldalra, középre, előre) A belső combot úgy edzheted, hogy a hátadra fekszel, fölemeled a lábaid és kiengeded terpeszbe, és bezárod. Utána kinyitod és lent rugózol piciket. ( itt jó tudni, hogy minél nagyobb a terpesz annál följebb edzed a belsőcombot.)A popsira nagyon jó a "kútyapózos" módszer. Ez úgy néz ki, hogy négykézlábra ereszkedsz, először hajlított lábbal vízszintig emeled, utána vízszint fölött piciket rugózol. Az igazán kerek popsiért van egy jó gyakorlat, az úgy néz ki ( bocs, de nincs jobb hasonlat) mikor a kutya pisil és fölemeli oldalt a lábát. Hajlítva emeled vízszintig (oldalt), utána vízszintnél rugózol.(ez egy nagyon nehéz feladat kb. fél perc után nagyon fáj, DE NAGYON HATÁSOS) legalább 1 óra edzést ajánlok+ a futás előtte.


u.i.: Tudd, hogy fogyni csak hatalmas energiabefektetéssel lehet. :-)Remélem segítettem, sok sikert kívánok.

2010. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszi, ilyen leírásra gondoltam pont.


Én mondjuk 47 kg sem lennék semmi pénzért, az már túl kevés. A mi magasságunk esetében az 55-57 kg az ideális, szép nőies. Az sem szép, ha gyerekméretet hord az ember vagy fiús, mert nincs se feneke, se melle.


Én a régi 57 kg-mos súlyommal boldog lennék.

2010. júl. 6. 22:06
 5/7 anonim ***** válasza:
hát karra természetesen fekvőtámasz, és fenékre és combra még lépcsőzést és guggolásokat ajánlom, nekem harapnivaló fenekem lett tőle (:
2010. júl. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) Megfogadom.
2010. júl. 7. 12:16
 7/7 A kérdező kommentje:

Még csak annyit, hogy mennyit és milyen gyakran kell, hogy hatásos legyen?



Köszi.

2010. júl. 7. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!