Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tartott, vagy...

Mennyi ideig tartott, vagy mennyi ideje tart nálatok a stagnálás?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt, hogy stagnáltam. De akkor épp elég sok sütit ettem, nem sportoltam. Most is néha nassolok picit, de nyílegyenesen mennek lefelé a kilóim, mivel napi 2 órát bicajozom. Valamit elrontasz szerintem. Nem szabad egy kis ezt, egy kis azt még megenni, majd csak súlytartáskor.
2011. máj. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem állok mérlegre. Csak kíváncsi vagyok. Sokat sem eszem, napi 600 kalória. Tudom, hogy egészségtelen, de az engem nem érdekel. :)
2011. máj. 26. 23:06
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem tuti többet eszel, én se eszem sokat, de 600 kalóriával a falat kaparnám :D semmire nem lenne erőm. leírod az étrended, meg hogy mennyit mozogsz, magasság, súly?
2011. máj. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha valóban ilyen keveset eszel tarts 1 max2 nap zabanapot!

én is úgy voltam hogy a húsvét előtti 2-3 hétben a dekát nem fogytam,húsvétkor zabáltam egy csomót, és másnap rohamosan megindult megint a fogyás.

2011. máj. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nincs étrendem, azt nem tartanám úgysem. Nem eszem cukrot meg kenyeret, se zsíros kaját. Almát, kefírt, joghurtot, abonettet, csirkemellet, görögsalit, epret, halat.. ilyeneket. És napi 1 óra kardio mozgás. Minden nap. És én is a falat kaparom. :)


Ez a zabanap pedig nem hülyeség. Attól félek, h kiéheztetem magam és majd az egész hűtőt. Lehet holnap beiktatom:D

2011. máj. 27. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!