Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lénap. Nálatok hogyan megy...

Lénap. Nálatok hogyan megy egy ilyen esemény?

Figyelt kérdés

szóval.. három kérdésem lenne :)

1, mi a véleményetek a lénapról?

2, ti hogyan szoktátok csinálni?

3, én ma megittam körülbelül 2 liter ásványvizet meg 3 dl gyömölcslevet (100 kcal) és reggel futottam, du. kosaraztam és este bicajoztam.. <--- ez így jó?? :$


köszönöm előre is a válaszokat. Szép estét! : ))


2011. júl. 17. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
mi ez a lénap... ennyi az egész kajád? :)
2011. júl. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. Igen néha rámjön, szoktam én is csinálni.

2. Hogy csinálom? Az 1500kcalos reggelim után egyhúzásra megiszok 2liter atomcukros teát.

3. Nem, ez hülyeség volt amit csináltál. Jó lenne tisztáznunk valamit... te NEM vagy ALIGÁTOR! Neked minden nap szükséged van az alapvető tápanyagokra. Ha mégis az lennél elnézést kérek, de hüllőket még sohasem diétáztattam.

2011. júl. 18. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nalam ugy megy h elozo este megiszom egy pohar tisztitoteanak nevezett gyogynovenyes fosatóteat. aztan reggelre ketszer egymas utan meghozza a hatast. ezutan egesz nap csalanteat vedelek, vagy 3 litert, es ha ehes vagyok akkor gyumolcsot eszem csak, kiveve szolot es banant. dinnye johet dögivel. nalam igy megy.
2011. júl. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szóval. Nem, nem vagyok aligátor. Véleményem szerint nem próbáltad még ki ezt a dolgot. Hidd el, a szervezetednek is szüksége van a pihenésre, nem csak neked ;D Igen, ennyi az egész napi kajám és ezt egy héten csak egyszer csinálom.. Utolsó válaszoló, köszönöm : ) megfogadom a tanácsaidat :)
2011. júl. 18. 17:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem pihentetés lenne nálam hanem öngyilkosság. Ha csak úgy egyik napról a másikra levinném a 3500kcalos étrendemet, 300kcalra konkrétan egy nap alatt tönkrevágnám fél évi munkámat. Lehet igazad van és szükség lenne ilyen napra, de én inkább a testemre bízom mindezt. Amikor éhes vagyok eszek és kész. Saját véleményem szerint nem túl sok értelme van az ilyen napoknak.
2011. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de gondolom, te gyúrsz vagy valami féle testépítő lehetsz. nem de bár? : ) és egyébként nem annyira öngyilkosság, hidd el : ))
2011. júl. 18. 17:54
 7/8 A kérdező kommentje:
3500 kcal/nap?? juhúú, az nekem elég 4 napra :D:D::D::D
2011. júl. 18. 17:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Majdnem, erőedzés az én sportom. Viszont én kitartok amellett, hogy nem éri meg ilyen napokat csinálni. Bár nem fog drasztikusan visszaesni az anyagcseréd, de az izmaidnak nem teszel jót velük. Ezenfelül ha ki is bírod kaja nélkül, következő nap nagyobb az esély arra, hogy a cukrosabb dolgok felé nyúlsz, ezt orvosok is bizonyították. De ha neked ez valami féle rituálé vagy szimplán csak azt az érzetet kelti benned, hogy te uralod a tested akkor csinálj, de vigyázz, mert lehet többet fogsz vele ártani mint nyerni. Egyet biztosra állíthatok, ha fogyókúrázol, márpedig gondolom fogyókúrázol mert itt tetted fel a kérdést, akkor ezt a napot végleg felejtsd el. Tudni kell egy bizonyos nevű hormon létezéséről, a leptinről, ami sokat segíthet a fogyókúrában de pont a lénap ellentétével, a csaló nappal. Mindegy ennek nézz utána, de ha mindenképp szeretnéd csinálni csináld én nem mondom, hogy ne :)
2011. júl. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!