Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ez? Nálatok hogy...

Miért van ez? Nálatok hogy van? Jo lenne ha valaki már válaszolna normálisan?

Figyelt kérdés

Több kérdésem is van. Előszőr is:


Miért van az, hogy ha délután tartok egy 20-30 perces, vagy 1 órás alvást 2 és 4 óra között, akkor utána meg vagyok teljesen halva egész nap?


Sokan mondják, hogy ez pedig egészséges és hogy jót tesz. Én valahogy ezt nem érzem. Szóval nekem nem jött be a szieszta idő. Miért?


Mi a hatása annak, ha minden este 2,5 max. 3 órát táncolok "diszkóban"? Az első óra olyan, hogy könnyű koreográfiát tancolok 1 órán keresztül, amit szinte mindenki tud. A többi két órában meg csak táncolok.


Ettől le lehet fogyni...?


Amúgy így eszem (nem valami egészséges), de csak ezt tudom enni mert a munkáltatóm ezt adja és másra nincs pénz:


reggel 9-kor: 1 sima kávé(minden nélkül), 1 croasson


ebéd 13-kor: sok paradicsom, 1 mozarella, 2 szelet kenyér, néha vmi desszert.


vacsi: sok paradicsom, mozarella, tojás, saláta, répa.


2011. jún. 19. 14:04
 1/6 A kérdező kommentje:
JA, a vacsi 20.00-kor van. A diszkós dolog meg 21.00-kor kezdődik és kb éjfélig vagy 23.00-ig tart. Mikor hogy.
2011. jún. 19. 14:08
 2/6 A kérdező kommentje:
Amúgy 170 cm vagyok és 66-65 kg. Eddig úgy érzem, mintha a combomból ment volna le. Kb. fél centi ment le. Amúgy ezt kb. augusztus végégig fogom csiálni, mert addig tart a melom. Most 1 hete vagyok kint. 1 hete dolgozom.
2011. jún. 19. 14:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez emberfüggő, nekem pl délután 1óra alvás az maga a mennyország, de 1 óránál többet nem aludhatok mert akkor este nem bírok aludni. De nekem az az 1 is nagyon jót tesz, kipihentnek érzem magam és komolyan mondom még a bőröm is szebb miután felkelek :D
2011. jún. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A másik kérdésem meg az lenne, hogy ha liszteset eszem, akor miért puffadok meg egy kicsit? A tokámat érzem utána kis idővel úgy, mintha megnagyobbodna és nyomná a torkom kicsit...
2011. jún. 19. 14:18
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem se jo, ha délután alszom, ingerültebb leszek tőle és éjjel nem tudok aztán aludni, bár én amugy is elég rossz alvó vagyok, szerintem ezzel semmi gond, mindenkinek másh jár a biologiai oraja

szerintem ez az étrend nem rossz, csak monoton, semmi változatosság nincs benne, amugy jo mert eszel zöldséget is, ha egy kicsit sportolsz mellé, simán fogyhatsz pár kilot

a lisztes dolgot amit irtal, arra sajnos nem tudok válaszolni, csak annyit tudok h nem hangzik vmi tul jol, csak nehogy lisztérzékenység lépjen fel

2011. jún. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
paradicsomból vegyél vissza, elszinezi a bőröd (pirosabb árnyalatú lessz). Reggelire meg egyél többet, ez nagyon kevés ráadásul egész nap ha dolgozol akkor reggeltől kell az energia ami mellé nélkülözhetetlen a ch bevitel.
2011. jún. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!