Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hétvégén (tegnap máról)...

Hétvégén (tegnap máról) bnőmnél aludtam és? (lent)

Figyelt kérdés
Barátnőmnél aludtam tegnap és ma jöttem tőlük haza. Bnőm péntek du.án bevásárolt és bejelentette hogy két napig abba hagyom a fogyót és én is eszek. Vett csomó édességet, csokik, keksz és mondtam neki hogy nem szabad és mondta h negyven kilósan mit akarok még fogyni...jelentem 49.4 kg vagyok.-.- :D és végül én is ettem egy csomó édességet, meg ugye anyukája is fözőtt rántott hús, sült krumplival (ez vacsora volt) ebéd meg húsleves. :((( áááááááááááá nagyon elrontottam? meg még reggel is ettem csomó mindent tehát már mais jóval átléptem...most nagyonnnagyon lelkiismeret furdalásom van. :/ ha egy napig ettem volna akkor talán nem, de igy h mindkétnap...:( persze nem egész nap feküdtünk de az a mozgás az nagyon nem elég hogy én ezeket mind lemozogjam. :// most hizni fogok ettől a két naptól? holnaap már vissza térek. :SSS 14/L :(
2011. szept. 25. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Holnapra valószínűleg 70 kg leszel.
2011. szept. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha 50 kg alatt vagy, csak akkor gáz ez a két nap, ha max 150 cm vagy. de gyanítom inkább vagy 160 vagy mégtöbb, és most itt hisztizel nekünk, hogy végre normálisan megetettek.
2011. szept. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
milyen magas vagy nyuszifül és hogyan fogyókúrázol?
2011. szept. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
a-a 156 cm vagyok.
2011. szept. 25. 12:59
 5/13 anonim ***** válasza:

semmi szükséged fogyókúrára,abszolút normális a súlyod.

ne legyél anorexiás.

14 évesen nem is lenne szabadna fogyóznod,de ha tönkre akarod vágni a szervezeted akkor nyugodtan,aztán majd pár év múlva sírsz h mért nics mellem és mért nem tudok menstruálni....

2011. szept. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
és hogyn fogyókúrázol?
2011. szept. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
hát nem mondom azt, hogy ennek semmi hatása sem lesz, mert az nem igaz, figyi gondolom azért a rántotthús sem ugy volt hogy kétpofára bezabáltál egy egész tepsinyivel, kb 1 kiló különbség lesz (max 1,5), de figyi, ahogy téged elképzellek pár nap alatt leadod, nyugi. ha nem kapod magad azon, hogy hajnali 4kor a hűtőszekrény előtt térdelsz és tenyérrel lapátolod a hideg pacalpörköltet, akkor nem lesz semmi. najó azt akarom mondani, hogy ha mondjuk idegességedet evéssel vezeted le vagy többet eszel RENDSZERESEN a kelleténél, akkor nem kell semmitől tartanod. gondolom sportolsz, fogyózol, meg abban a korban vagy, amikor még sokkal könnyebben adja le a szervezetet a fölös súlyt, mint a felnőtt szervezet. de azt remélem, hogy nem önsanyargatós, "csak egy almát eszek egész nap", anorexiára hajazós fogyózást művelsz.
2011. szept. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
jó nem kéne már fogynom de azért ennyit nem akarok enni.... amúgy legközelebb jövőhét szombaton mérem magam, és egész héten diétázok, szóval szerintem nem lesz gáz..legalábbis remélem. :/:D köszi mindenkinek.
2011. szept. 25. 13:52
 9/13 A kérdező kommentje:
meeg amúgyis alig birok már enni, hányinger kerülget, és ez szerintem holnap is igy lesz, tehát alig tudok majd enni, nem baj én annak csak örülök. xd most ürüljön ki a gyomrom, megkönnyebbülés lenne, mert olyan hányingerem van h vááá. :S naa majd irook jövőhéten ha hiztam. xDDD :DD
2011. szept. 25. 13:53
 10/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__22..


AZ EVÉS ÉS TESTKÉPZAVARODAT KÉNE KEZELTETNI

2011. szept. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!