Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy álljam meg hogy ne egyek...

Hogy álljam meg hogy ne egyek süteményt fogyókúra alatt, mikor odapakolják a szemem elé a kedvenc desszertjeimet itthon?

Figyelt kérdés
mégis hogy bírjam megállni?? ti nektek, hogy sikerült?
2011. máj. 29. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
egyél max egy két darabot. és mozogj. akkor nem lehet gond.
2011. máj. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán mondhatnád hogy ne hozzanak neked semmilyen süteményt...
2011. máj. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem úgy, hogy mindenből csak 1-1 falatot eszek.

Nehéz, de nekem csak az kell, hogy érezzem az ízét :)

2011. máj. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem simán sikerül, van egy tervem és véghezviszem, ennyi

amúgy meg ha én megyek vendégségbe max 1et eszek, de nem nagyon szoktam, ha meg hozzánk jönnek, akkor süti mellett van kitéve gyümölcs is, hozzá túró és joghurt tálba mindenki azt szed amit akar, és így én jó nagy adag gyümölcssalátát szedek, hozzá egy merítőkanál joghurt és még túrót is keverek hozzá

tejszínhab és öntettnek csokit is teszek ki de azt nem szedek rá (hozzáteszem nagy sikere van mindig)

de gyümölcsös, joghurtos, túrós és zabpelyhes sütit csinálok

sósnak meg magvas pogácsákat tönkölylisztből, ez is ugyanúgy hízlal csak tarttalmasabb ebből is 1-2 megeszek azt kész

2011. máj. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!