Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire egészsége...

Szerintetek mennyire egészséges ez a fogyókúra?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm a szőlőcukorra esküszik. Ha éhes, akkor megeszik kb. 20-30 darab szőlőcukrot. Ezzel a módszerrel fél év alatt 10 kg-ot fogyott. Semmit nem is sportolt, úgyanúgy evett reggelit és ebédet, mint eddig csak ha éhes volt délután vagy este akkor szőlőcukrot evett. Állítása szerint ez energiát adott neki. A szőlőcukor mennyire egészséges?
2011. jún. 16. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
A szőlőcukor egészséges, azzal nincs gond, csak hát ugye cukor és lassítja a fogyást. De az is igaz, hogy nem jó gyorsan fogyni. Szóval összességében nincs gond ezzel a fajta diétával.
2011. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kristálycukrot is ehetnél nagy kanállal... -.-" ... én azt csináltam hogy két liter zöld teába tettem EGY EVŐKANÁL cukrot, és azt eliszogattam egész nap és nem voltam éhes... és fél év alatt 10kg elég kevés
2011. jún. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20-30 szem az talán egy zacskó, ugye? Az kb 400kcal szerintem. Én inkább vacsoráznék meg uzsonnáznék rendesen ennyi kalóriából sok fehérjét meg zöldséget, és úgysem lennél éhes...
2011. jún. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az tuti, hogy energiát ad,bicajtúrákon szoktunk szőlőcukorral a zsebünkben tekerni, sok-sok energiát ad és tényleg nem vagy éhes tőle. Viszont felemeli a vércukorszintet nagyon.
2011. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mármint ha nem égeted el rögtön, akkor felviszi a vércukorszintet :)
2011. jún. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsóval értek egyet, max sport közben.
2011. jún. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!