Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futás után cseresznye evés...

Futás után cseresznye evés hizlal?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. (Gondolom, nem eszel meg 1 kg-ot...)
2011. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha kukacos, külön jó... (fehérje miatt)
2011. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi cseresznyet ehetsz amennyit csak birsz.Persze nem akkor ha fel orat futsz.En ha futok minimum3 orat futok egy huzamban.Es elhiheted annyit zabalok hogy magam sem ertem hogy maradok sovany.Persze gondolom ha fel orakat futnek akkor meghiznek.
2011. máj. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egyáltaln nem!! gyümölcs-zöldség NEM HIZLAL! SOSEM
2011. máj. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

gyümölcs nem hízlal utolsó?

mert...őő miért is? aminek energiatartalma van, az hízlalhat ha energia felesleg keletkezik. amiben nincs energia meg nem esszük (víz - én azt iszom :)

2011. máj. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

persze...lényegében jó, hogy van benne ez az ami hizlal...de messze nem olyan minőségben mint egy kakaóscsiga pl...gyümölcsöt meg zöldséget véleményem szerint mindenki mérték nélkül ehet...az sosem árt...csak használ:)

22L

2011. máj. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

felőlem...

elvben megjegyezném, ha valaki "diétázik" és van egy normális, kalóriadeficites étrendje akkor azt fél kiló (és kevesebb) gyümi is taccsravágahatja.

aki meg szintén eszik rendesen, idén nyáron még nem akar fogyni me' majd a jövőre, annak még javíthatja a túlélési esélyeit a jégkorszakra pár kilóval az egész nyári gyümölcscukor ellátás.

ez csak zárójeles megjegyzés, de mivel csak gyümölcsön kevés ember akar élni (kevés fehérje, eszenciális zsírsavak hiány) ezért kiegészítésként eszi az ember, úgy meg a plusz gyümölcscukor csak mértékkel jó.. utána lehet olvasni mi ez a mérték.

2011. máj. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mintha a barátnőmet hallanám xD

"Diétázom, estére csak gyümölcs, az nem hízlal, meg egészséges, sok gyümölcsöt meg sok zöldséget enni...":-D

Meg vette a dobozos sárgabaracklét, meg is itta az 1 litert, mert hát az gyümölcs, és az jó a fogyókúra alatt :-D

Na mind1...

2011. máj. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

amúgy ha beleszámolja a napi kalóriabevitelbe, úgy fogyasztja hogy tisztában van a fruktóz "emésztésével" (sajnos biokémiából még le vagyok kicsit maradva, deee) úgy tudom a szervezet főleg zsírrá alakítja, illetve ha éppen edzés közben van fruktóz bevitel akkor azt fel lehet használni. szóval ezek figyelembevételével jó a gyümölcs, tényleg értékes vitaminokat, ásványi anyagokat vihetünk be velük. meg pl. én sajna nemigen tudok felszedni kis tartalék zsírt, az én edzésem mellett éppenséggel mindegy mennyi gyümölcsöt eszem.

tehát van ilyen kategória is. diétában meg csak ésszel.

2011. máj. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én tegnap pont futás után ettem cseresznyét:)

Nem hinném, hogy gondot okoz, de sok tényezőtől függ.

Én nem ettem többet egy maréknyinál (eperrel együtt), és eleve éhes voltam, akkor még nem vacsiztam, és lefekvés előtt 3 órával voltam. Szóval szerintem így okés:)

2011. máj. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!