Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat ettem ma? Kb. hány...

Sokat ettem ma? Kb. hány kalóriát?

Figyelt kérdés

reggelire: 1 csomag törökmogyorós Jó reggelt!

ebéd: 1 szelet balaton csoki 3 apró sütemény kb. 20dkg cseresznye

szerintetek sokat ettem?

kb. hány kalória?

előre is köszi:)

13/L


2011. jún. 1. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Rá van írva a csokira meg a jóreggeltre is hogy mennyi kalóriát tartalmaz. Ez amúgy egyáltalán nem sok, sőt nagyon kevés és szar. Egyél egészségesebb kajákat, amiben van fehérje és nem csak szénhidrát meg cukor meg tökömtudja mi. Ezzel nem fogsz lefogyni. Remélem fogsz azért még ma enni, mert kéne.
2011. jún. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ amúgy egyfolytába fogyózom 3 hónapja 12 kilót adtam le még szeretnék fogyni

köszi a választ(:

2011. jún. 1. 16:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a napi kajád?2szer eszel és semmi főttétel?Mert amit eszel az nem fogyókúrás és még xar is...ha tényleg csak ennyit eszel akkor ez már koplalás és nem lesz jó vége :S és így nem is zsírból fogytál, hanem vizet vesztettél és izmot
2011. jún. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!