Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a terv jó nyárra? Bővebben...

Ez a terv jó nyárra? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
13L 160cm 60-62 kg vagyok, szeretnék nyáron fogyni.Azt tervezem ,hogy reggel és este 10-15 percet futok ez napi 20-30 perc, meg azt ,hogy Rubint Rékára tornázom napi 40-60 percet de lehet hogy ezt is reggel és este. Persze az étkezésre is odafigyelnék. Hetente mennyi menne le?
2011. jún. 5. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért akarsz reggel és este futni? Szerintem inkább 1x fuss, de többet. Itt egy jó edzésterv: [link] .
2011. jún. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én naponta szoktam futni -van amikor egyedül van amikor barátok is jönnek- 40 percet, és kerülöm az édességek, szerinte ezzel is lehet fogyni. fél évvel ezelőtt sajnos abbahagytam de most eldöntöttem hogy igenis lefogyok, úgyhogy drukkolok, hogy te is lefogyj, szerintem ha így folytatod, akkor biztosan le fogsz fogyni :)
2011. jún. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!