Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha elkezdek napi fél órát...

Ha elkezdek napi fél órát futni esténként, mennyi idő alatt látszik meg az alakomon?

Figyelt kérdés
Csípőről, combról, fenékről szeretnék leadni, nem vagyok túlsúlyos, csak ezek a testrészeim vastagok és nagyok. Két hét múlva már fog átszani valami?
2011. jún. 11. 22:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Két hét múlva sztem még nem, de nem értek hozzá, viszont a válaszok engem is érdekelnének.
2011. jún. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi azért, és inkább kijavítNÁM A MENNYISÉGET HÁROMNEGYED ÓRÁRA.
2011. jún. 11. 22:46
 3/17 A kérdező kommentje:
caps lock nélkül
2011. jún. 11. 22:47
 4/17 anonim válasza:
53%
nekem meglátszik. a hasam laposabb. és este 6 után no kaja, plusz csak vizet igyál :)
2011. jún. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
nekem már egy nap után is látszott változás:D vékonyabb lett a combom:)
2011. jún. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%
Nem leszek nagy segítség, de én pont tegnap kezdtem el futni. Lefutottam 8 km-t de majd összeestem (nagyon rossz kondiban vagyok), ma pedig mindenem fáj, alig bírok lábra állni. Én is azt terveztem hogy minden nap megyek de így nem valószínű. Én abban bízom hogy kb 1 hónap után kezd majd el látszani az eredmény (ha kitartok addig). Nem vagyok kövér, de tagadhatatlan hogy felszedtem 5-6 kilót ami zavar ráadásul löttyedtnek érzem magam.
2011. jún. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
áááááááá az uccsó válaszolónak tanácsolnám, hha nem akarja teljesen puccra vágni az ízületeit akk ne fusson egyből első nap 8 km-t. boccs az offért, de nem a mennyiségen van a hangsúly, hanem a rendszerességen és a táplálkozáson :)
2011. jún. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

Akkor túllicitálom a 6 után nem evőt,meg a másnapra vékony combúvá változottat.

1 alkalom 20 perc futás után bomba alakom lett.

Remélem ezt a választ vártad.

2011. jún. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%

06:22

szívemből beszéltél


sok lefogyni vágyót pont azzal riasztanak el az életmódváltástól,hogy közlik vele : ezután minden nap futnod kell-ha esik,ha fúj-mert másképp nem lehet lefogyni.

és pont ezért, sokan el sem kezdik a diétát,hogy ne kelljen futniuk.

pedig az élet már jó párszor bizonyította,hogy futás nélkül is le lehet fogyni.

2011. jún. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
én azt is hallottam,hogy a gyors gyaloglás jobb,mint a futás,ha elkezdem,2 hét után látszik,de egy héten 4 szer szoktam 50 percet,futópadon.
2011. jún. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!