Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pocakomat hogyan tudom leggyor...

Pocakomat hogyan tudom leggyorsabban leadni? Természetesen, segédeszközök nélkül, evés-sport? Ha sport milyen? Fogyóznom kell-e hozzá?

Figyelt kérdés

Csak a hasam nagy.


33/Férfi.


2011. jún. 23. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nincs helyi fogyás. Ha fogysz, mindenhonnan fogysz. Természetesen akinek a hasán van a legtöbb zsírszövet, onnan fog lemenni a legtöbb.

Viszont ha fogyókúrázni kezd vki, általában először az arcáról, kezéről megy le.

Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, sportolj vmit rendszeresen. És igyál sok vizet. Ha naponta 3-4 l vizet megiszol,(még ha nem is változtatsz mellette az étkezéseden) pár héten belül lemegy rólad pár kiló, mert a víz felmelegítéséhez a szervezetednek jó pár kalóriára van szüksége.

2011. jún. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia

Van egy remek módszerem ha érdekelírj privit mert nekem is újra kell kezdenem és csinálhatnánk együtt

2011. jún. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!