Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 napos léböjtnek van vmi...

2 napos léböjtnek van vmi értelme?

Figyelt kérdés

Nem fogyás szempontjából,mert tudom,hogy így nem lehet lefogyni.Egyszerűen úgy érzem,hogy tele vagyok "mérgekkel",az arcom is kiütéses a sok olajos kajáktól,és szeretnék ezektől megszabadulni,ezért gondoltam,hogy tartok egy ilyen tisztítókúrát.Csak vizet,meg teát innék,meg lédúsabb gyümölcsöket/zöldségeket ennék.

lesz vmi értelme ennek?


2011. jún. 19. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Abszolút semmi értelme nincs.
2011. jún. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A testépitösök szerint nem, de én évek óta kéthetente szoktam egy-egy napot tartni. Eddig csak pozitiv hatását tapasztaltam, azóta nincsenek izületi fájdalmaim - elötte sokszor csak fájdalomcsillapitókkal tudtam dolgozni, a böröm újra szép lett, sokkal könnyedebben tudok mozogni.

Csak ajánlani tudom, de figyelj, hogy nem csak igyál, hanem valamennyi sót is be kell vinni a szervezetbe, mert különben sóhiányod lesz.

2011. jún. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!