Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nézhetek még ki valaha normáli...

Nézhetek még ki valaha normálisan?

Figyelt kérdés

Egyszerűen undorodom magamtól, nem tudom már mit tegyek. Sokat fogytam és úgy éreztem jobban nézek ki egy fokkal, de aztán ha pl fényben látom magam akkor szörnyet halnék legszívesebben. Az egész hasam striás, vastagok és hosszúak, van amelyik a köldököm föléig is elér. A gyors fogyástól pedig még lóg is a bőröm.

Ilyen szemből:

[link]

Ilyen ha mondjuk lehajolok:

[link]

Valamennyire látszanak így is striák a képeken..már halványodtak de akár lámpánál is iszonyúan néz ki..

Ezt így kell már elviselnem életem végéig?

18 lány vagyok


2011. jún. 19. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek szerintem(de elég valószínű sajnos...) nem múlnak el maguktol. Plasztikai műtét szerintem segíthet.

Én is ugyan ebben a cipőben járok, csak férfiban. Esetemben a has és más szörzet eltakarja :D


22/f

2011. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
kezdj el futni, valahol leesik és rúgd be az avarba
2011. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igen most valahogy egy szőrös hasnak jobban örülnék...
2011. jún. 19. 18:50
 4/5 bix ***** válasza:
49%
a "stria" nem fog eltűnni, csak halványodik, a bőr megrepedt, sajnos nem áll vissza. ugyanez vonatkozik a megereszkedett bőrre... valamennyit javul majd de csodára ne várj. a képek alapján azért én már nem dőlnék a kardomba...
2011. jún. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

mert a képen nem látszik..

az ilyen lézeres vagy milyen műtétek mennyire hatásosak?

2011. jún. 19. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!