Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20 kg fogyás már meglátszik?

20 kg fogyás már meglátszik?

Figyelt kérdés

Eddig 12,3 kg-ot fogytam. De nem látom magamon hogy fogytam volna. De ismerősök szokták mondani hogy látszik hogy fogytam stb... De én akkor sem veszem észre magamon.Csak annyiban hogy nem izzadok annyira ilyen melegben mint egy ló. 97,5 kg-rol indultam, és most 85,2 kg vagyok. Még minimum egy tizest kell fogyjak hogy elérjem az átlagos 75 kg súlyomat. Ha még fogyok 8 kilót, akkor már -20 nál fogok tartani. Az már egy komoly eredmény, és az már tényleg látványos lesz annyira hogy én is látni fogom magamon ? Mert kimondani is hogy -20 kiló , félelmetes, hogy ennyi lement(lefog menni) De állítólag ez a -12 kg is sok, és szép eredmény. De én nem érzem annak ):.


( Remélem érthetően leírtam a problémám :-) )


2011. jún. 19. 22:40
 1/7 bix ***** válasza:
100%

te minden nap látod magad. és megszokod, nem veszed észre a változást. aki nem lát minden nap az mérvadóbb... meg a ruháid amik lötyögnek már rajtad valszeg...


a 20 kiló se lesz olyan hogy belenézel a tükörbe reggel és vááááááááóóóóóóóóó. más viszont észre fogja venni. te csak azt látod hogy innen is meg onnan is még kéne... még egy pici... én fordítva voltam ugyanígy. első év edzés után +15 kilóban voltam, és az tényleg izom volt minimál zsírral, mégsem hittem el a mérlegnek dec végén hogy 90 kiló vagyok, mert én kb semmit nem láttam. minimális változás volt csak, de nem annyi amennyit vártam optikailag. aki meg nem látott egy éve az ledöbbet hogy én tuti koxoltam mert akkora vagyok mint egy hegyomlás:D

2011. jún. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
persze ,20 kilómár meg fog látszani, de szerintem ez is látszik már.készíts fényképet magadról és hasonlítsd össze a régi önmagaddal. akkor látni fogod a különbséget.
2011. jún. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak te nem látod, mert minden nap nézed magad a tükörben. Ismerősök azért látják, mert nem találkoztok minden nap.

Próbáld meg a ruháidat hasonlítgatni hogy hogy állt azelőtt és most.

És gratulálok! Csak így tovább! ;)

2011. jún. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt észre vettem hogy lötyögnek rajtam a ruháim, van egy rakás vadi új ruhám , amik kicsik voltam rám,és egyáltalán rám se jöttek , de már azok is rám jönnek. És én akkor se látom a tükörben hogy fogytam.Ha elérem a 75 kg-ot (már pedig elfogom) . Akkor remélem hogy tényleg én is látni fogom magamon a -22,5 kg-ot. :) .


A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:47

Köszi :)

2011. jún. 19. 22:53
 5/7 anonim ***** válasza:
én 63kg akarok lenni :)
2011. jún. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 10 kg-ot fogytam. Ismerősök nekem is mondják, hogy látszik, én nem látom magamon, viszont a ruháimon érzem. A nadrágjaim, amik eddig jók voltak, lecsúsznak, amik nem értek össze, most jók, a felsők meg nem "gyűrődnek" úgy, mint eddig:-)

Ilyen téren biztos, hogy Te is érzed a változást:-)

2011. jún. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én 32kg fogytam eddig,de én is leginkább a ruhákon veszem észre a fogyást!! még 15kg szeretnék fogyni
2011. jún. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!