Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez sikeres lehet szerintetek?...

Ez sikeres lehet szerintetek? Vissza szedném? Link lenn.

Figyelt kérdés

Találtam egy diétát. tudom mozgás nélkül nem ér semmit. tornáznék is,meg stb. de szerintetek ez jó?

[link] vissza szedném lehet? vagy inkább legyen a level diéta? vélemények? tapasztalatok? :D


2011. jún. 21. 17:07
1 2
 11/16 bix ***** válasza:

mcsy88


értékelem az egyetemi képzettségedet, így megkönnyíted a kérdéseimet.


1: és a fehérje olyan melléktermék amire nincs nagyon szükség? egy átlagos mondjuk 60 kilós nőnek ahhoz hogy ne épüljön le az izomzata, tudja ellátni tápanyaggal mennyi fehérje kell? lehet pótolni persze hüvelyesekből, és sovány túróból is, kérdés hogy a növényi fehérjéből milyen adag kell a napi szükséglet fedezésére, a túróval pedig mennyivel több zsírt visz be. én úgy fogalmaznék hogy egész nyugodtan lehet húst enni, akár naponta is. mértékkel persze, de egy csirke pulykamell egy hal, kis adagban ideális a fogyáshoz, és a meglévő izmok megtartásához, mert azokra szükség lesz a mozgásnál...


2: a hal mint mondtam ideális, lehetne nyakra főre enni, ha nem lenne néha mocsok drága, plusz tele van olyan vitaminokkal amik elengedhetetlenek. a hetente egyszer egyéllel vitatkoznék amit írtál, ha akar és megengedheti magának ehet akár naponta is...


a kruplit el kell kerülni. alapelv hogy ha már szénhidrát akkor ne olyat ami sz@r. kenyér is szénhidrát a fehér, mégse jó. a krumpli helyett lehet rizs, ami legalább rostokban gazdag, így értelme is van, nem mellesleg könnyebben emészthető, ami a gyors anyagcsere szempontjából mondjuk nem utolsó szempont.


nekem az szúrt szemet hogy a húsfélékre ilyen megkötéseket tettél, pedig a fehérjét, a tiszta fehérjét dönteni kell magadba fogyó alatt is, mert másképp az izom nem kap elég tápanyagot, és az edzésekhez pedig elengedhetetlen, ha az izom tápellátása a szűk keresztmetszet a megfelelő intenzitás és időintervallum eléréséhez akkor az gáz...


béke.

2011. jún. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
"legtöbbet gabonaféléket egyél" :DDDD
2011. jún. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

bix

Egyre inkább az az érzésem h kb. ugyanazt akarjuk mondani csak másképpen megfogalmazva és jól félreértve egymást.

A kevesebb húst én ahhoz viszonyítva értettem amit mondjuk 1 átlag magyar ember normál mennyiségnek tart. És persze, kell a fehérje is (biztonságos fehérjebevitel: kb. 52,5g/nap) És naná, ezt inkább húsokból fedezze mint növényi fehérjéből. Sovány hús alatt meg szintén csirke/pulykamellre gondoltam. Mondom, nem azt írtam h ne egyen minden nap húst, csak kevesebbet és soványat.

Halból pont az ára miatt írtam heti 1-et, meg mert mi, magyarok ezért sem rajongunk általában. Akkor helyesbítek: heti minimum 1x.

Ok, krumpli helyett legyen rizs, persze, ha választani kell egyértelmű h a rizs. De nem ehet köretként mindig rizset.

Na, de részemről tényleg be van fejezve.

2011. jún. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 bix ***** válasza:

köretnek megfelel a rizs helyett a zöldség is, a rizset puffasztott formában alias hamelt tök jól el lehet ropogtatni pl 10óraira, vagy akármi. lényeg hogy ha már szénhidrát akkor legyenek rostok:)


nah jóccakát:D

2011. jún. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
ne veszekedjetek már xD
2011. jún. 21. 22:29
 16/16 anonim válasza:

Kávéval semmiképp se lehetne kezdeni a napot, a kávé ajánlott(de csak keves, max. 1csésze/nap) délután, uzsonnához.

Másrészt viszont a kávé lúgos hatású, viszont aki fogyni akar, inkább több savas ételt kellene ennie, csak igy indul meg a fogyás. Lúgos ételektől nem nagyon fogsz fogyni..

Ezt a diétát én is elkdtem, de az első nap kávéjánál be is fejeztem, ugyanis dekoncentrált voltam, fáradt és a vérnyomásom sem volt rendben.

Őszintén nem ajánlom.

2011. jún. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!