Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyaralás alatt fogyókúra?

Nyaralás alatt fogyókúra?

Figyelt kérdés
Már 2 hete elkezdtem a fogyókúrát,nagyon jól megy.Hétvégén megyünk nyaralni.Szenvedjek vagy tartsam a kúrát ?
2011. jún. 23. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos folytatni kéne a fogyókúrát,de én biztos nem szenvednék ezzel nyaralás közben,max.nem zabálnám magam halálra.
2011. jún. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor most mit csináljak ? :)
2011. jún. 23. 11:57
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Egyél mindenből, de ne túl sokat. Majd fojtatod amikor visszajöttetek.
2011. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak félk visszahizom..ha maradna annyi akkor jó
2011. jún. 23. 12:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd én nyaralás alatt sosem tudtam megállni, hogy ne egyek azt, amit szeretnél. Ettem mindent amit megkívántam, de nem túl sokat. Pl. amikor elmentünk lángosozni 5 lángost vettünk (4-en vagyunk). Én egy sima lángost kértem, az 5. sajtos, arról tettem egy kis sajtot az enyémre és annak a 3/4-ed részét ettem meg, pedig meg tudtam volna enni 2-őt is, mert nyaralás alatt mindig nagy az étvágyam. Vagy amikor elmentünk fagyizni és a többiek 3 gombóc fagyit ettek, addig én csak 2-őt max.


És sosem híztam nyaralás alatt, mondjuk a Balatonban sokat voltunk, úszkáltunk, labdáztunk, stb. És ugye az is mozgás.


Szerintem egyél mindent amit megkívánsz, de mértékkel, szóval lehetőleg ne egyél meg 3 lángost egyszerre és ilyenek. Ha vízpartra mentek ússzál és akkor tuti nem fogsz hízni:)

16/L

2011. jún. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. jún. 23. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!