Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez jó fogyókúra nekem?

Ez jó fogyókúra nekem?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok 168 cm és 68 kg. 10 kilót szeretnék fogyni minimum!

Elkezdtem Norbi update kódok szerint étkezni (itthoni kajákból válogatok, nem vásárolom norbi kajáit), és minden nap tornázok 40 percet Rubint Réka Add önmagad 2. dvd-re.

Szerintetek így leadhatom a 10 kg-t?

Eddig rengeteg kenyeret ettem, este is sokat nassoltam, és SOHA nem mozogtam SEMMIT! ehhez képest ha ezt betartom akkor jó vagyok? :) mi a véleményetek? esetleg mit változtassak? (szeretnék még venni egy szobabiciklit, de az most még nem megoldható. esetleg 1-2 hónap múlva) addig is jó lesz ez a módszer?


2011. nov. 11. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:

testtömegindex: 24,09

az Ön testtömeg-indexe az ideális tartományba esik! Sem fogyókúrára, sem hízásra nincs szüksége. Csak arra kell vigyáznia, hogy ezt az eredményt meg is tartsa.

2011. nov. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem ezt kérdeztem. tényleg le kell adnom azt a 10 kilót.

nem vagyok kövér, de van rajtam mit fogni :D

kérek normális válaszokat is!

2011. nov. 11. 16:45
 3/6 LadyLee ***** válasza:

Én is 168 kg vagyok és voltam 55-56 kiló - szörnyen néztem ki. Tapasztalatom szerint a 61-62 kg a legjobb ehhez a magassághoz - persze ez alkat kérdése is. Szerintem ne fogyózz, esetleg ne egyél annyi kenyeret és édességet.


Ha tényleg zavar a súlyod, alakod, akkor kezdj el sporolni, tornázni. Rubint Réka tornái jók, bár a nő egy kicsit idegesítő. És eléggé igénybe veszi a térdet - valami prcerősítőt esetleg szedj mellé, ha tényleg minden nap csinálod.


De 10 kilót szerintem ne akarj leadni, az sok lenne neked.

2011. nov. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem fölösleges a norbi kódos étkezés, hisz egész életedbe úgyse tudod lesni hogy na most 15:01 perc és már nem ehetek kenyeret

inkább válasz olyan életmódott amit tudsz is tartani

reggelire egyél nyugodtan kenyeret (lehetőleg teljes kiőrlésűt) hozzá felvágottat(főleg csirke, pulyka) főtt tojást, sovány sajtokat, zöldségeket vagy zebpelyhet tejtermékkel, gyümölccsel,

tízórai uzsonna gyümölcs, kefír, joghurt

ebdére egyél nyugodtan ragusleveseket, zöldségleveseket, másodiknak rizs, főtt krumpli, husok, halak, tojás-főve/grillezve/párolva, főzelékek, nyers/párolt zöldségek, salátátk, mozzarella sajt, csirkemáj, töltött zöldségek stb stb

vacsora zöldség, gyümölcs, mozzarella sajt, tojás, hús, hal, zöldségleves, túró, joghurt, kefír, gyümölcsturmix, töltött zöldségek, ami maradt az ebédről

ha már lemondasz a nasikról és elkezdesz mozogni hamar lesz látható eredménye

2011. nov. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyd el a nasit és egyél kicsit kevesebbet és jó lesz az. ja és mozogj:) Kedves első, hát nem tudom hogy kaptad ezt az értéket, de én 168 cm vagyok 56 kg és az itthoni testzsírmérős mérlegen 24% a testzsírom, míg ha kiszámolom 20. Én is szeretnék olyan 3 kg-ot fogyni, mert nekem szerintem az lenne az ideális. Én 60 kg-osan régen nagyon duci voltam, mert nem oszlik el rajtam. Hát ennyit erről:) Ismerek olyat aki 10 kg-al több és mégis csinos, pedig alacsonyabb nálam. Alklati kérdés...
2011. nov. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alkati. bocsánat:P
2011. nov. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!