Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ha káposzta...

Szerintetek ha káposzta levest eszek, fogyi teák iszom, az új fajta Cefamadar tablettát szedem lehetséges hogy nem csökken a súlyom? Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Igaz,csak hétfő óta csinálom..De a káposzta leves diétához alapból az volt oda írva,hogy 7nap alatt 5kiló mínusz.Plusz felturbóztam,hogy hatásosabb legyen az eredmény. Nem tudok eljárni rendszeresen sportolni,mert kisgyerekkel vagyok itthon,így csak az evéssel tudnám kompenzálni ezt a dolgot.

Amúgy 170centi vagyok és 80 kiló :(:( azt se értem hogy,mert nem látszik rajtam max a combom vastagabb,meg egy kisebb van a csípőmön.


2011. jún. 24. 13:08
 1/5 anonim válasza:
attolmég hogy otthon van a gyerek..nem értem miért ne tudnál sportolni..mert az egyszer biztos hogy levesekkel meg tablettákkal nem fogsz lefogyni..oda van írva hogy 1 hét alatt 5 kiló minusz..hallottál már olyanról hogy marketing?-.-
2011. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Otthon próbálj meg mozogni, azért ha lehetséges. Bár a gyermeket, nem tudom, hogy mennyire fiatal még. Kell az erőnlét is hozzá, ha teheted napi 25 perces kocogást megengedhetsz magadnak. De kertben elbíbelődni ezzel azzal sem utolsó dolog. A MOZGÁS is legyen meg, a kevés kalóriatartalmú kaják mellett!!
2011. jún. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

mivel belvárosiak vagyunk,nincs még egy fikarcnyi erkélyünk se így,és a lakás se egy táncparkett,így csak azokat a gyakorlatokat tudom megcsinálni ami nem igényel nagy teret.

Am kicsi már 2 éves,de most beteg és nem hagynám magára,hogy felszökjön a láza még jobban,így csak a játszó plusz sétálás a legnagyobb sportolási lehetőségem..

2011. jún. 24. 13:22
 4/5 anonim ***** válasza:

én is itthon vagyok, heti 4x 1 órát aerobikozom.itthon.

ha nem látszik rajtad, akkor miért akarsz fogyókúrázni????ráadásul ezzel az egyoldalú semmit nem érő fogyókúrával. egyél kevesebb szénhidrátot, ne nassolj, és igyál sok vizet.

2011. jún. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szia! azért akarok fogyózni,mert sokat mutat a mérleg.. és kicsit rosszul esik,hogy több kiló vagyok,mint egy töltött galamb kinézetű alacsony nő. Amúgy 3 kiló sikeresen lement 1 hét alatt..:)
2011. jún. 27. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!