Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szinte csak zoldseget eszem...

Szinte csak zoldseget eszem dietam soran es rengeteg folyadekot teat, vizet. Az nem egezsegtelen ahogy etkezem? Az orvos azt mondta candida gomba van a beleimbe, igy dietaznom kell.

Figyelt kérdés
csak zoldsegsalatakat eszem tomenytelen mennyisegben napi 3 szor kb sokat es reggelire teljes kiorlesu muzlit. nem hianyzik igy a szervezetembol valami? egezseges ez?
2009. márc. 25. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:

nem tudom milyen diéta kell a candida gomba ellen. de ha igazi orvos mondta akkor tuti elküldött dietetikushoz, vagy adott rá gyógyszert.


Ami hiányzik a fehérje. nem csak húsokbol hanem tejtermékekböl , tojásbol is lehet ezt nyerni.

2009. márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem egészséges. A diéta nem csak zöldségekből áll. Nagyon jól teszed hogy rengeteget iszol, viszont ehetsz mást is, pl. olívaolajat és csirke/pulykahúst. Rengeteg mindet szabad, csak meg kell válogatni. Teljes kiőrlésű biolisztből készült ételek + semmi tartósítószer vagy bolti cucc. De amit az orvos mond, fogadd meg. Tényleg csak diétával lehet megszabadulni tőle.
2010. okt. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 trbambi válasza:
Szia! Megkérdezhetem,milyen orvosnál voltál! Én is arra gyanakszom,h.candidám van,de nem tudom kihez forduljak! Egyébként én úgy tudom,a diéte elején nem szabad zöldséget enni,minden tilos,ami penészesedédre hajlamos!
2013. júl. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!