Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így egész nap lehet sütit,...

Így egész nap lehet sütit, palacsintát, muffint enni, akár este is diétakor bűntudat nélkül? Most ez komoly vagy csak átverés? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Találtam egy oldalt ahol nagyon dicsérnek valami kilófaló lisztet. Most ez tényleg annyira jó lenne hogy még akkorsincs belőle gond ha este tolok ebből a lisztből palacsintát,sütit?

Most akkor ebben a lisztben nincs kalória vagy hogy működhet ez? Én nem igazán tudom elhinni...


[link]


2011. jún. 27. 11:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Inkább és menj futni,itt a jóidő..
2011. jún. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Már kezdek parázni,hogy esetleg visszahízok. :S A régi étrendre biztos nem fogok visszatérni,az szörnyű volt.Igaz nem ettem túl sokat csak rosszat és egy nap csak 1x étkeztem az is a vacsi volt.

Utolsó,hidd el megyek futni,de majdcsak este,mert dolizok,azaz próbálok :D

2011. jún. 27. 12:17
 13/14 A kérdező kommentje:
Na igen,egy kalória és ch tartalomra én is kíváncsi lennék ezeknél a sütikéknél:)
2011. jún. 27. 12:18
 14/14 anonim ***** válasza:
hetente egyszer belefér egy szelet süti rendes liszből is, vagy egy kis csoki. ha egész nap ilyeneket eszel akkor (tök mindegy milyen lisztből van , lehet akrá sima zabpehelyből is) elhízol. az egy dolog hogy valami alacsony GI , de attól még nagyobb mennyiségben ugyanúgy hízlal. tehát inkább arra kell törekedni hogy a nassolást minimalizálni heti max egy alkalomra.
2011. jún. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!