Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók! Hogyan oldjátok...

Fogyókúrázók! Hogyan oldjátok meg a testmozgás-kérdést, ha nem tudtok eljárni konditerembe?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
felemelem a popom,es futok a margitszigeten vagy a dunaparton..(pesti vagyok) nem muszaj konditeremben,mashol is lehet mozogni...
2011. jún. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
itthon meg tornazok :) van labsulyom meg 2 2kgs sulyzom.de ha neked nincs akkor tegyel a zoknidba rizst vagy sot,es 2 2l-es uveggel dolgozz :)
2011. jún. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én utálok futni is, meg konditerembe is járni, én biciklizem minden nap kb. 15 km-t.
2011. jún. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nekem van itthon Xbox Kinect-em és ahhoz van Yourshape Fitness program. nagyon jó mert személyre szabottan méri a kalóriafelhasználást is, rengeteg program közül lehet választani, ezenfelül még a neten is összegzi hány percet mozogtál, hány kalóriát égettél. nekem mindig az volt a bajom hogy nincs motivációm mozogni. ez a program tavaly október óta van meg azóta minden héten többször csinálom.

nekem fogynom nem kellett, viszont nagyon szépen formál. emelett van egy mini stepperem is azt akkor használom ha tv-t nézek és akarok kicsit mozogni.

2011. jún. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

15 km kerékpározás az majdnem olyan, mintha semmit sem csinálná.

Ez nem távolság.

Max., ha végig 10%-os emelkedőn tekersz.

2011. jún. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Felemelem a fenekem, felülök a biciklire (hozzáteszem, nem a legkönnyebb terep a város, vannak szép, meredek emelkedők), és tekerek egy órát, vagy vagy többet, ha az esik jól - megyek, ameddig bírom, aztán megnézem, hogy jutok onnan haza.
2011. jún. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én futni nem tudok, fáj a térdem tőle (gondolom a nagy túlsúly miatt), úgyhogy itthon tornázom fitness dvdre. Egy szék kell csak meg két kis súlyzó, ami nem olyan nagy befektetés.
2011. jún. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát ízlések és pofonok,én meg a konditermet utálom,5 perc után szétunom az agyam,fáj mindenem,wáá...Bezzeg a futás! :D Az a nap fénypontja nálam! :D Csak itt a városban futkározok,mp3-mal a fülemben,szuper számokra...Isteni érzés!! :D Ezt csinálom több éve minden nap!!!
2011. jún. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy futni én sem tudok, asztma miatt...
2011. jún. 28. 07:54
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát én még 5 éve vettem egy szobabiciklit és most kezdtem el igazán használni. 4 hete minden nap tekerek.

Eddig átlagba 26-28Km-t egy óra alatt tekertem 5-ös fokozatban de most váltottam már minimum 35 km-t tekerek kb 75-80 perc. Igaz rá érek. Közben sorozatot nézek vagy zenét hallgatok, mert különben szétunnám magam :)

2011. jún. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!