Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mennyi kalóriának számít?

Ez mennyi kalóriának számít?

Figyelt kérdés
reggel iszok egy bögre tejet, délben ami van egy tányér leves és ami második este pedig egy sárgarépa vagy akkor is egy bögre tej. Anyának kitaláltak 1000 kaloriás étrendet amit velem akart összeállítani de ahogy látom nem nagyon tartja nekem meg eszembe jutott és van mit leadni
2011. jún. 28. 16:40
 1/4 bix ***** válasza:
79%

kcal.hu

bögre tej lehet 2 deci meg egy liter is

tányér leves? ez nem mértékegység. van olyan tányérom hogy lesápadnál ha látnád.

és ami második? az mi? ez egész pontosan 236 kcal. pontosan. lehet a második 30 kcal meg 30.000 is. talán nem mindegy hogy pacalpöri tokaszalonnával, vagy zöldség köret csirkemellel natúrban...



1000 kcal kevés.


mozgás?

2011. jún. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az hogy anyukádnak összeállítottak egy 1000 kalóriás étrendet az nem jelenti azt hogy neked is jó lesz. amúgy meg az 1000 kalória nagyon kevés anyukádnak, a diétás étrendek 1200-nál kéne hogy kezdődjenek hiszen csak az alapanyagcseréje is akörül van...ez a napi 2 bögre tej + 1 főétkezés meg minden csak nem jó diéta. ebből jojózás lesz.
2011. jún. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zuzuki ***** válasza:
Ó.....megjött az ellenség.A dietetikus 1.0 ,aki képtelen három pont,nullásra váltani!Elmentek Ti a fenébe.Kirúgtatok,mert 1-es cukorbetegségnél is azt mondtam,nem kezelhetitek mérsékelt szénhidrát fogyasztással.Mit mondtam?Azt mondtam,hogy szinte mind egy mennyivel kezelitek őket,csak ne szívódjon fel hamar!Ti ezt leszavaztátok,úgyhogy csend....nagyon mély csend legyen..... Üdvözlöm Pados Professzort!Na? Szerintetek mi a gond?Talán nem működik a vonjunk meg többet effektus?Aláírom!Nem működik.... Remélem mellél vágányra tévedünk.és a Norbinak,illetve Atkins professzornak lesz igaza,mert ez a hülye fajankó is onnan lopta ötletét!
2011. jún. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bix ***** válasza:
zuki: egyik cimbim pszihológus. esetleg priviben küldjem el a számát?
2011. jún. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!